Menu

Model do sklejania T-90MS Rosyjski czołg podstawowy

Cechy produktu

  • Producent Zvezda 

Opis

Artykuł modelarski dedykowany dla osób powyżej 8 roku życia.
Model do sklejania, stworzony z polistyrenu, opakowanie nie gromadzi farb, kleju i pędzli.
Pudełko zawiera zestaw ramek z częściami, obrazkową instrukcję montażu z kolorystyką malowania oraz kalkomanie i części do modelu.
Długość modelu: 13,5cm
liczba części: 198

Rosyjski pojazd T-90AM „Proryw" i jego eksportowa wersja T-90MS to najnowsza modyfikacja czołgu podstawowego T-90A. Najważniejsza zmiana dotyczy wieży, która jest teraz zaopatrzona w najnowszy i innowacyjny system kierowania ogniem „Kalina", który posiada zintegrowany system informacji i sterowania bojowego. Dodatkowo czołg jest wyekwipowany w zmodernizowaną armatę gładkolufową 2A46M-5 120 mm z nowym automatem ładowania. W dodatku zdalnie sterowane działko przeciwlotnicze T05BV-1. Ochronę stanowią najnowsze reaktywne klocki pancerza – „Relikt". Modernizacja doprowadziła do tego, że mobilność i bezpieczeństwo czołgu T-90MS istotnie się poprawiły, a gabaryty pozostały praktycznie niezmienione, dzięki czemu nadal pozostaje w klasie pojazdów bojowych do 50 ton.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.