Menu

Armatka hukowa Guardian 2

Cechy produktu

  • Producent GEPAVAL 

Opis

fachowy hukowy odstraszacz ptaków i innych zwierząt hiszpańskiej firmy GEPAVAL (armatka hukowa).

GUARDIAN-2 jest zasilany butlą z gazem PROPAN-BUTAN. Ma elektroniczny (piezoelektryczny) system uruchamiania (urządzenie uruchamiamy przez odkręcenie zaworu na butli, wyłączamy przez zamknięcie dopływu gazu).

Armatka jest ocynkowana i dodatkowo malowana, co czyni ją wytrzymałą na zmienne warunki atmosferyczne. Głośność strzału regulujemy przez wysunięcie lub wsunięcie teleskopowej lufy armatki.

Głośność maksymalna to około 120 decybeli. Częstotliwość strzału możemy regulować płynnie w zakresie od około 2 do około 30 minut.

w dodatku można wykorzystać zegar, który automatycznie włączy i wyłączy urządzenie w określonych godzinach. Nie musimy wtedy otwierać i zamykać ręcznie dopływu gazu, automat zrobi to za nas.bardzo polecanE GDY NIE MA żeby GUARDIAN-2 PRACOWAŁ przez 24/h (np. Gdy ptaki albo inne zwierzęta żerują tylko w godzinach od 500 rano do 1700 po południu). Zegary do kupienia na innych aukcjach.

Armatka GUARDIAN-2 może być zamontowana na obrotowym statywie dzięki któremu będzie oddawała strzał za każdym razem w innym kierunku, rozszerzając obszar działania.

realne jest połączenie dwóch armatek w zespół roboczy na podwójnym statywie obrotowym, co jeszcze bardziej podniesie sprawność pracy.

niezawodnY sposób na odstraszenie wszystkich ptaków, wyśmienicie sprawdza się na stawach rybnych, w sadach wiśniowych i czereśniowych oraz na wszystkich plantacjach, gdzie żerują ptaki oraz inne zwierzęta np. Dziki, zające itp.

GUARDIAN-2 nie czyni żadnej krzywdy zwierzętom, jedynie je płoszy.

GUARDIAN-2 to najgłośniejsze urządzenie na rynku!

W skład zestawu wchodzi:

  • Armatka hukowa GUARDIAN-2

  • Wąż zasilający z reduktorem do butli (charakterystyczna butla 11kg)

  • Niski stojak (jak na zdjęciu)

  • Pisemna gwarancja, certyfikat z numerem seryjnym, instrukcja obsługi w języku polskim wraz z katalogiem części zamiennych.


UWAGA!:
W komplecie NIE MA BUTLI Z GAZEM!

GUARDIAN-2 nie czyni żadnej krzywdy zwierzętom, jedynie je płoszy.

Gwarancja 24 miesiące.

Każde urządzenie ma swój własny nie powtarzający się numer seryjny.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny i wszystkie części zamienne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.