Menu

Universal Nutrition Animal Fury 480-512g

Cechy produktu

  • Producent Universal Nutrition 

Opis

ANIMAL FURY DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ PREPARATY Z AMINOKWASAMI?

Aminokwasy to mniejsze "cegiełki", z których zbudowane są białka powszechnie obecne w żywności, jak w dodatku te, które budują nasz organizm. Ich właściwa podaż z zewnątrz jest istotnie ważna, gdyż organizm ludzki może syntetyzować jedynie pewną ich część (aminokwasy endogenne), podczas gdy pozostałe musi dostarczać drogą pokarmową (aminokwasy egzogenne), za pośrednictwem żywności tradycyjnej albo trafnego suplementu. Aminokwasy spełniają w ciele człowieka szereg ważnych funkcji, będąc w dodatku nieocenionym wsparciem w treningu. Z tego powodu stanowią niemal nieodłączny komponent suplementacji każdego poważnego sportowca, pośrednio determinując wzrost siły mięśniowej, wspomagając redukcję zbędnego tłuszczu,a także działając antykatabolicznie.

Gotowe mieszanki aminokwasowe, chociaż nie są obowiązkowym elementem dziennego żywienia, stanowią duże ułatwienie w adekwatnej podaży koniecznych aminokwasów osób aktywnych fizycznie i nie tylko. Co więcej, związki w nich zawarte występują w postaci wolnej, dzięki temu ich wchłanianie następuje niemal natychmiast, podczas gdy aminokwasy obecne w pokarmie wymagają jeszcze dodatkowego trawienia, nim ostatecznie zostaną przyswojone przez organizm. To cecha szczególnie ważna dla sportowców, którzy oczekują z reguły natychmiastowego działania spożytych produktów, co ma uzasadnienie w ich treningu. Dodatkowym plusem wykorzystywania aminokwasów w formie suplementu jest postać proszku, którą przeważnie przyjmują, dzięki czemu ich przygotowanie zajmuje niewiele czasu, w przeciwieństwie do gotowania, oraz pozwala uzyskać cennego szejka!

Preparaty aminokwasowe najlepiej jest przyjmować o poranku, bezpośrednio po przebudzeniu. Organizm znajduje się wówczas w stanie katabolizmu nocnego, który jest konsekwencją wielogodzinnego spoczynku, w trakcie którego nie pozyskiwał on żadnych substancji odżywczych. Spożycie porannego szejka pozwoli więc sprawnie zahamować toczący się w naszym ciele niekorzystny rozpad białek. Drugą porą przyjmowania aminokwasów jest czas okołotreningowy, podczas którego możemy sięgać po koktajl przed, w trakcie albo po wysiłku,, a także możemy go łączyć z innymi suplementami, jak energetyzujące węglowodany czy wspierająca wzrost siły kreatyna.

mocne strony UNIVERSAL NUTRITION ANIMAL FURY

Suplement diety Universal Nutrition Animal Fury to najwyższej jakości preparat przedtreningowy, którego kompleksowa formuła wyłącznie najlepszych, precyzyjnie dopasowanych elementów aktywnych, obejmująca aminokwasy rozgałęzione BCAA, beta alaninę, jabłczan cytruliny, a także tyrozynę i kofeinę, zapewnia zastrzyk energii koniecznej do wykonania potężnego treningu, a także wyraźnie więcej! Preparat, dzięki innowacyjnej mieszance składników, potęguje efekt pompy mięśniowej, stanowczo pożądanej poprzez sportowców, udoskonalającej dotlenienie, a także odżywienie komórek mięśniowych, podwyższa wydolność mięśni, dzięki temu będziesz mógł trenować dłużej i intensywniej,, a także przyspiesza regenerację po wysiłku. Na dodatek, suplement zabezpiecza mięśnie przed szkodliwym katabolizmem, ochraniając białka przed rozpadem, a także silnie pobudza i dodaje energii wymaganej w cyklu intensywnych ćwiczeń. Wraz z Universal Nutrition Animal Fury wejdziesz na nowy, wyższy poziom trenowania, a także zbudujesz siłę i masę, jakich pozazdrości Ci wielu! artykuł przystępny w postaci sproszkowanej, dzięki której sam z łatwością przygotujesz odżywczy napój. Suplement przystępny w wersji smakowej.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 1 porcji proszku przed treningiem. Nie stosować przed snem, gdyż artykuł, w związku z silnym działaniem pobudzającym, może wywoływać problemy z zasypianiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.