Menu

Termostat DEVIreg Opti

Cechy produktu

  • Producent Devi 

Opis

Termostat DEVIreg OPTIDEVIreg Opti jest elektronicznym termostatem z programowalnym zegarem, służącym w głównej mierze do sterowania elektrycznymi instalacjami ogrzewania podłogowego. Regulator jest prędki w konfiguracji i nietrudny w obsłudze, za pomocą przycisków umieszczonych pod ekranem wyświetlacza.

ma funkcję wykrywania otwartego okna, jak w dodatku energooszczędny program regulacji temperatury z adaptacyjną regulacją startu, zapewniającą pożądaną temperaturę we właściwym czasie, tym samym obniżając koszty ogrzewania Twojego mieszkania.

W pakiecie z termostatem znajduje się podłogowy czujnik temperatury.Dzięki eleganckiemu wzornictwu termostat DEVIreg Opti nadaje się wyśmienicie do każdego wnętrza uzupełniając wygląd Twojego wnętrza.

Możesz zainstalować DEVIreg Opti w dowolnym pomieszczeniu z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym (poza strefą wilgoci w łazienkach). Z cyfrowym termostatem DEVIreg Opti, będziesz cieszyć się przyjemnością chodzenia po podłodze ogrzanej do nadzwyczajnej temperatury, gwarantując sobie ciepło i komfort.

ponadto dzięki szykownemu wzornictwu termostat jest też przyjemnością dla oka. Najważniejsze funkcje termostatu DEVIreg OPTI:zaopatrzony jest w dwa czujniki: powietrzny (zastosowany) i podłogowydetekcja otwartego oknaniskie zużycie energii w trybie czuwania, gwarantujące komfort przy niepokaźnym obciążeniu portfelaspełnia kryteria Dyrektywy dotyczącej Ekoprojektu (Eco design)programowalny zegartermostat jest za każdym razem włączony - wyświetla aktualną temperaturę w pomieszczeniuzachowuje ustawienia użytkownika przez maksymalnie 60 dni W ofercie mamy również inne produkty DEVI: DEVIreg 850, DEVIreg 316, DEVIreg 330, DEVIreg 610, DEVIreg 130, DEVIreg 132, DEVIreg 528, DEVIreg 530, DEVIreg 531, DEVIreg 532, DEVIreg Opti, DEVIreg Smart WiFi, DEVIreg TouchOszczędzaj energię na co dzieńInteligentny DEVIreg Opti to niezwykle postępowa propozycja, która wprost doskonale sprawdzi się w przypadku wszystkich użytkowników, którym zależy nie tylko na wysokiej funkcjonalności,ponadto na wysokiej estetyce.

Urządzenie zapewni Ci maksimum oszczędności energii, dzięki swej wysokiej staranności. Regulacja działa na zasadzie modulacji szerokości impulsu. Dzięki termostatowi możesz dodatkowo ustawić ochronę przeciwzamrożeniową.

Domyślnie niej temperatura wynosi pięć poziomów Celsjusza, choć Ty możesz ją ustawić nawet do dziewięciu stopni. Ograniczenie maksymalnej temperatury podłogi z kolei wynosi od dwudziestu do trzydziestu pięciu stopni Celsjusza.sprawdzi się w przypadku każdej podłogiTermostat DEVIreg Opti zapewni Ci wysoki komfort ogrzewania, niezależnie od tego, gdzie instalacja cieplna zostanie zamontowana.

Systemy cieplne mogą być użytkowane równocześnie w łazienkach i kuchniach,w dodatku w pokojach dziennych, niezależnie od materiału, z jakiego podłoga została tworzona. Dodatkowym atutem bez dwóch zdań jest niewiele znaczący wymiar urządzenia i jego wysoka estetyka.

To nowoczesne i poręczne rozwiązanie przypadnie do gustu najszczególniej wymagającym użytkownikom....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.