Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Pozostałe okna i akcesoria.

Pozostałe okna i akcesoria

4536 produktów z 15 sklepów

strona 1 z 227

EDZ 0000 + ETW 0000 114x160cm

Producent Velux

… montażu okna z dodatkowym elementem doświetlającym GIL lub GIU. Kołnierz uszczelniający do okien VELUX zapewniający szczelne i łatwe wbudowanie okna w dach pokryty dachówkami profilowanymi, blachodachówkami o wysokości profilu do 45 mm. Zalecenia do stosowania: Wszelkiego rodzaju dachówki profilowane i blachodachówki o wysokości profilu do 45 mm, w których montowane są okna VELUX. … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Pozostałe okna i akcesoria

Jeśli pozostałe kategorie produktów nie odpowiadają Twoim potrzebom, zajrzyj tutaj. W kategorii pozostałe okna i akcesoria zebraliśmy takie właśnie mniej standardowe wyroby. Firma Roto oferuje okna oddymiające, z materiałów wytrzymujących wysokie temperatury. Działają podobnie jak komin w razie pożaru, pozwalając ujść niebezpiecznym kłębom dymu ze środka budynku. Istnieje możliwość zastosowania mechanizmu do automatycznego otwierania tych okien.

Łatwy i przede wszystkim szczelny montaż okien dachowych czy świetlików o różnych wymiarach zapewniają odpowiednie kołnierze. Oferują je firmy Roto i Okpol. Są to różne modele, uniwersalne lub przeznaczone do określonego pokrycia: płaskich, falistych, nisko i wysokoprofilowanych (odpowiednio do 50 mm i od 50 mm wysokości fali) i dachówki. Kołnierze dobiera się także do ilości okien i sposobu ich montażu. Do okien pojedynczych oraz zespolonych szeregowo (kilka okien obok siebie) i pionowo (jedno bezpośrednio pod drugim). Dostępne są także opaski docieplające zwiększające izolację okien.

Producenci okien jak Velux, Okpol i Fakro dbają nie tylko o swoje sztandarowe produkty, ale i o komfort korzystania z nich. Mardom proponuje do wiązania zasłon bardzo dekoracyjny chwost w ciekawej kolorystyce: białej, czarnej, czekoladowej, złotej, czerwonej czy ecru. Efector produkuje zaś okapniki pod okna, zapobiegające ściekaniu wody po murze. Znajdziesz tu także klamki balkonowe marki Fam. Firma oferuje szeroką paletę kolorów m.in. brąz, chrom, mosiądz czy uniwersalną biel. Z kolei firma Karo posiada wszystkie elementy okucia obwodowego do zamykania, rozwierania i uchylania skrzydeł okiennych.

Sprawdź też