Menu

Motul Olej 300V 4T Fl Road Racing 10W40 1L

Cechy produktu

  • Producent MOTUL 

Opis

właściwości
  • objętość [litr]: 1
  • Klasa lepkości wg SAE: 10W-40
  • Specyfikacja: Above standards
  • Przestrzegać danych technicznych:
Opis
W pełni syntetyczny motocyklowy olej tworzony dla zespołów fabrycznych. Olej 300V Factory Line wykorzystuje ESTER Core® Technology w celu uzyskania maksymalnej mocy silnika przy zachowaniu maksymalnej trwałości sprzęgła i skrzyni biegów.
Oleje motocyklowe

W ofercie oleje Silnikowe (syntetyczne, Półsyntetyczne orz Mineralne) OLEJE PRZEKŁADNIOWE, SMARY. Olej silnikowy uważany jest za jeden z najważniejszych motocyklowych płynów eksploatacyjnych. Jego zadaniem jest ochrona silnika przed prędkim zużyciem i eliminowanie zanieczyszczeń powstających podczas eksploatacji. Do najważniejszych funkcji oleju silnikowego należy:

zmniejszanie tarcia,

utrzymanie czystości smarowanych powierzchni,

chłodzenie silnika,

ograniczenie zużycia części ruchomych silnika,

zabezpieczenie przed korozją.

Jak widać olej silnikowy bardzo dba o korzystne funkcjonowanie Motocykla. Znaczne znaczenie ma wybór adekwatnego produktu - o określonych parametrach, odpowiadających wymaganiom potężnego silnika.

O marce OLEJE MOTUL

Po sukcesie pierwszego półsyntetycznego smaru do samochodów, Motul Century 2100 w 1966 r., Motul postawił tezę o swej pasji do wynalazczości pięć lat później przy pomocy oryginalnego 100% plastikowego smaru z estrów pochodzenia roślinnego i bazującego na technologiach lotniczych. 300V staje się legendą, podobnie jak 300 zwycięstw wyścigowych czasu symbolizowanego nazwą artykułu.

Konkurencja i zróżnicowane silne partnerstwa pomogły w stworzeniu kolosalnej listy nagród i uczyniły z marki globalne odniesienie do sportów motorowych, jakie jest dzisiaj. Pasja i emocje na torze wyścigowym posłużyły w dodatku jako nieprzeciętne pole do testowania najmocniej rygorystycznych wymagań.

Wykorzystując technikę, Motul opracował specjalnie dla samochodów wyścigowych 300V Motorsport, która pozwala zoptymalizować osiągi każdego silnika pod względem oczekiwanego wyniku, w zależności od rodzaju wyścigu, odległości, rozcieńczenia paliwa silnika, temperatury pracy albo innych określonych parametrów. Motul opracował ponadto specjalną linię 300V Factory, która gwarantuje dopełniającą moc, trwałość i wyższy moment obrotowy w wyścigach motocyklowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.