Menu

Motul Olej Przekładniowy Transoil 10W30 1L

Cechy produktu

  • Producent MOTUL 

Opis

cechy
  • objętość [litr]: 1
Opis
Mineralny olej przekładniowy opracowany do skrzyń biegów i mokrych sprzęgieł z odseparowanym układem smarowania, gdzie wymagane są oleje o klasie lepkości SAE 10W30 lub Sae 80W.

dedykowany do motocykli szosowych, trialowych, crossowych, enduro, motorowerów, Quadów czy skuterów równocześnie z silnikami 4 jak i 2-suwowymi pracujących choćby w najcięższych warunkach obciążeń i temperatur, nawet do wyczynu.
Oleje do samochodów osobowych oraz dostawczych

W ofercie oleje Silnkowe (syntetyczne, Półsyntetyczne orz Mineralne) OLEJE PRZEKŁADNIOWE, SMARY. Olej silnikowy uważany jest za jeden z najważniejszych samochodowych płynów eksploatacyjnych. Jego zadaniem jest ochrona silnika przed prędkim zużyciem, a także usuwanie zanieczyszczeń powstających w trakcie eksploatacji. Do najważniejszych funkcji oleju silnikowego należy:

obniżanie tarcia,

utrzymanie czystości smarowanych powierzchni,

chłodzenie silnika,

ograniczenie zużycia części ruchomych silnika,

zabezpieczenie przed korozją.

Jak widać olej silnikowy stanowczo dba o prawidłowe funkcjonowanie samochodu. Wyraźne znaczenie ma wybór odpowiedniego produktu - o określonych parametrach, odpowiadających wymaganiom solidnego silnika.

O marce OLEJE MOTUL

Po sukcesie pierwszego półsyntetycznego smaru do samochodów, Motul Century 2100 w 1966 r., Motul postawił tezę o swojej pasji do wynalazczości pięć lat później za pomocą oryginalnego 100% plastikowego smaru z estrów pochodzenia roślinnego i bazującego na technikach lotniczych. 300V staje się legendą, podobnie jak 300 zwycięstw wyścigowych czasu symbolizowanego nazwą produktu.

Konkurencja i przeróżne silne partnerstwa pomogły w stworzeniu kolosalnej listy nagród i uczyniły z firmy globalne odniesienie do sportów motorowych, jakie jest teraz. Pasja i emocje na torze wyścigowym posłużyły ponadto jako wyśmienite pole do testowania najszczególniej rygorystycznych wymagań.

Wykorzystując technologię, Motul opracował specjalnie dla samochodów wyścigowych 300V Motorsport, która pozwala zoptymalizować osiągi każdego silnika pod względem oczekiwanego wyniku, w zależności od rodzaju wyścigu, odległości, rozcieńczenia paliwa silnika, temperatury pracy albo innych określonych parametrów. Motul opracował na dodatek specjalną linię 300V Factory, która gwarantuje uzupełniającą moc, solidność i wyższy moment obrotowy w wyścigach motocyklowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.