Menu

Olej Mobil 10W40 Delvac Xhp Extra E7 E4 4L

Cechy produktu

  • Producent MOBIL 

Opis

właściwości
  • pojemność [litr]: 4
  • typ połączenia: Kanister
  • Klasa lepkości wg SAE: 10W-40
  • Dopuszczenie przez producenta: EO-N, EO-M Plus, M 3277, MB Appproval 228.5, MB Appproval 235.27, MTU oil-class 3, RLD-2, Scania LDF-3, VoithRetarder ClassA, Volvo VDS-3, VDS-2, ZF TE-ML 04C, ZF TE-ML 23A
  • Zalecenie producenta oleju: API CF, CES 20072, Renault RXD, RLD, Scania LDF-2
  • Długość opakowania [cm]: 40,8
  • Szerokość opakowania [cm]: 28,9
  • Wysokość opakowania [cm]: 26,7
  • Numer taryfy celnej: 27101981
OpisOleje do samochodów ciężarowych

W ofercie oleje Silnkowe (syntetyczne, Półsyntetyczne orz Mineralne) OLEJE PRZEKŁADNIOWE, SMARY. Olej silnikowy uważany jest za jeden z najważniejszych samochodowych płynów eksploatacyjnych. Jego zadaniem jest ochrona silnika przed prędkim zużyciem i usuwanie skażeń powstających podczas eksploatacji. Do najważniejszych funkcji oleju silnikowego należy:

ograniczanie tarcia,

utrzymanie czystości smarowanych powierzchni,

chłodzenie silnika,

ograniczenie zużycia części ruchomych silnika,

zabezpieczenie przed korozją.

Jak widać olej silnikowy stanowczo dba o dobre funkcjonowanie samochodu. Pokaźne znaczenie ma dobór trafnego produktu - o określonych parametrach, odpowiadających wymaganiom potężnego silnika.

O marce OLEJE MOBIL

Oleje silnikowe Mobil 1 od dawna są preferowanym wyborem zespołów wyścigowych rywalizujących w najbardziej wymagających i najpopularniejszych seriach sportów motorowych na całym świecie.

Historia Mobil 1 w sportach motorowych sięga wczesnych lat 70. I rywalizacji w wyścigach rajdowych. Jednak nasz udział w wyścigach stał się bardziej oficjalny w 1978 roku dzięki sponsorowaniu zespołu Williams w Formule 1 i w 1987 roku za sprawą sponsorowania samochodu nr 27 Rusty'ego Wallace'a w NASCAR. Od tego czasu obecność Mobil 1 na torach wyścigowych stała się znacznie bardziej widoczna. Aktualnie syntetyczny olej Mobil 1 jest renomowany ze względu na to,zagwarantuje unikatowe osiągi i idealną ochronę silnika, nawet w najmocniej skrajnych warunkach. O zaletach zaawansowanej technice środków smarnych Mobil 1 przekonali się już mechanicy samochodowi, kierowcy samochodów wyścigowych, właściciele zespołów i czołowi producenci samochodów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.