Menu

Duro HF-252B ( 4.00 -12 4PR TT NHS )

Cechy produktu

  • Producent Duro 

Opis

Opony przemysłowe DURO HF 252B mają głęboki bieżnik typu szewron. Są powszechnie używane jako opony rolnicze, a także do pracy w maszynach leśnych.Pełna 2 letnia pewność jakości na wszystkie opony i dętki DURO pochodzące z oficjalnego, polskiego kanału dystrybucji.

Międzynarodowy koncern powstały w 1945 roku. Ma kapitał ponad 88 mln USD, zatrudnia 3700 pracowników. Posiada fabryki na Tajwanie, w Tajlandii i w Chinach oraz swoje filie m.in w USA, Hong-Kongu i Singapurze.

Koncern produkuje aktualnie pełne spektrum dętek i opon, począwszy od rowerowych, przez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do urządzeń przemysłowych, wózków widłowych i gokartów.

Koncern produkuje opony klasy ekonomicznej wyższej, a marka DURO wywodzi się od słowa angielskiego DURABLE, oznaczającego trwałość i trwałość. Nazwa zobowiązuje, dlatego produkty DURO znane są z wytrzymałości i przedłużonej żywotności w stosunku do produktów konkurencji.

ponadto niezwykle interesująca cena powoduje, że zainteresowanie klientów oponami marki DURO nieprzerwanie rośnie. Warto posiadać DURO w swej ofercie! Pamiętaj: DURO. Daje przewagę!...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.