Menu

ADIDAS STRÓJ STARTOWY MĘSKI ADIZERO XVI BRM KLASYCZNY, ROZMIAR STROJU STARTOWEGO: UK24, KOLOR: MULTI, ZATWIERDZONE PRZEZ FINA: TAK

Cechy produktu

  • Producent Adidas 

Opis

Jammer Adidas ADIZERO XVI (BADEHOSE) stworzone specjalnie dla stylu tradycyjnego. Adizero XVI łączy najnowsze technologie z komfortem stosowania, dzięki temu jest to prawdopodobnie najszybszy kostium pływacki na świecie. Premiera kostiumu odbyła sie w Mullersches Volksbad w Monachium, w gali udział wzięli Cesar Mielo, Michael Andrew i Allison Schmitt którzy reprezentowali producenta Adidas.podczas inauguracji stroju Adizero XVI Adidas współpracował z najkorzystniejszymi biomechanikami i psychologami w celu osiągnięcia celu, którym było stworzenie najszybszego kostiumu na Świecie. Technologie X TRA ENERGY (stosowna energia), X TRA FLOW (inteligentny materiał) i X TRA FIT (świetny komfort) czyni Adizero XVI numerem I wśród wszystkich kostiumów pływackich. X TRA ENERGY pozwala osiągnąć stosowna energię a budowa materiału gromadzi specjalne tape (pasy) które umożliwiają perfekcje ruchów, oraz odzyskanie wykorzystanej energii, która jest stanowczo ważna w trakcie wyścigu. X TRA FLOW ekstramalnie lekki materiał, posiadający specjalne tunele które zezwalają na łatwiejszy odpływ wody z kostiumu, dzięki temu zawirowania wody są ograniczone do zera. X TRA FIT to całkowity komfort ruchów w każdym stylu,nieograniczony zamach ramion dzięki tape (pasom) wspierającym. Najlepsi pływacy Świata wiedzą, ze każda setna sekundy jest na wagę złota. Według Debory Yeomans z Adidasa: pozycja, właściwy trend wody i najwyższej klasy kostium startowy są to czynniki które robią różnice między zwycięstwem a porażką. Adizero XVI zezwala ludzkiemu ciału osiągniecie adekwatnych wyników i jest kostiumem który pozwoli osiągnąć najwyższe cele. Podczas gali w Monachium Cesar Cielo, Michael Andrew,Allison Schmitt Fernanda Gonzalez,Coralie Balmy, Chris Walker Hebborn, a także najnowszy członek Adidas elite swimmers Kyle Charmers wzięli udział w sztafecie w której w dodatku uczestniczyli młodzi, mniej utytułowani zawodnicy. Według Cesar Cielo pływanie jest najmocniej wymagającym ze sportów, w trakcie którego pracuje każdy mięsień i dlatego Adizero XVI robi kolosalną różnice w celu osiągnięcia najkorzystniejszych wyników.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.