Menu

ADIDAS STRÓJ STARTOWY MĘSKI JAMMER ADI ADIZXVI, ROZMIAR STROJU STARTOWEGO: UK24, KOLOR: BLACK, ZATWIERDZONE PRZEZ FINA: TAK

Cechy produktu

  • Producent Adidas 

Opis

Adizero XVI łączy najnowsze technologie z komfortem stosowania, dzięki czemu jest to prawdopodobnie najszybszy kostium pływacki na świecie. Technologie X TRA ENERGY (optymalna energia), X TRA FLOW (inteligentny materiał) i X TRA FIT (znakomity komfort) czyni Adizero XVI numerem I wśród wszelkich kostiumów pływackich. X TRA ENERGY pozwala osiągnąć trafna energię a budowa materiału mieści specjalne tape (pasy) które pozwalają na perfekcje ruchów,, a także odzyskanie wykorzystanej energii, która jest szczególnie ważna podczas wyścigu. X TRA FLOW ekstramalnie lekki materiał, mający specjalne tunele które umożliwiają łatwiejszy odpływ wody z kostiumu, dzięki czemu zawirowania wody są ograniczone do zera. X TRA FIT to całkowity komfort ruchów w każdym stylu,nieograniczony zamach ramion dzięki tape (pasom) wspierającym. Najlepsi pływacy Świata wiedzą, ze każda setna sekundy jest na wagę złota. Według Debory Yeomans z Adidasa: pozycja, właściwy trend wody, a także najwyższej klasy kostium startowy są to czynniki które robią różnice między zwycięstwem a porażką. Adizero XVI zezwala ludzkiemu ciału osiągniecie stosownych wyników, a także jest kostiumem który pozwoli osiągnąć najwyższe cele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.