Menu

ARENA DESKA DO PŁYWANIA PRINTED KICKBOARD CRAZY LABIRYNTH

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2082" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text]DESKA KICKBOARD ARENA dedykowanA JEST DO TRENINGU PŁYWANIA, POMAGA ROZWIJAĆ DOLNĄ CZEŚĆ CIAŁA.

poręcznY zarys. WYPROFILOWANE OTWORY NA DŁONIE wykorzystanie W rozmaitYCH POZYCJACH w trakcie TRENINGU. Pozwala na różnorodnE CHWYTY, OTWORY CHWYTNE. Poprawia SIŁĘ NÓG I technikę KOPNIĘCIA. Zagwarantuje BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT.

JEST wykonanA W 100% Z PIANKI EVA wymiary: DŁUGOŚĆ 40 CM, SZEROKOŚĆ 28 CM [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2168" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2169" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [arena-kickboard-silver-1.jpg] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2101" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.