Menu

Arena Kickboard - deska treningowa (zielony)

Cechy produktu

  • Producent Arena 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2082" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text]DESKA Kickboard Arena dedykowana jest do treningu pływania, pomaga rozwijać dolną cześć ciała.

przystępna jest w jasnych kolorach. Ergonomiczny kształt. Wyprofilowane otwory na dłonie zastosowanie w zróżnicowanych pozycjach podczas treningu. Umożliwia rozmaite chwyty, otwory chwytne. Polepsza siłę nóg i technikę kopnięcia.

gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Jest produkowana w 100% z pianki EVA rozmiary: Długość 40 cm, szerokość 28 cm [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text][arena-kickboard-silver-1.jpg] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2165" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="1862" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="909" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.