Menu

ARENA STRÓJ GIRL FUNNY LETTERS JR V BACK ONE PIECE BLACK-FLUO RED, WZROST: 140CM, KOLOR: BLACK, MATERIAŁ: POLIESTER/LYCRA, FASON: NEW V

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2082" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2010" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text] STRÓJ KĄPIELOWY ARENA GIRLS SOUL SWIM PRO TO doskonałY wybór NA LEKCJE PŁYWANIA DZIĘKI w całości niepodatnEMU NA CHLOR MATERIAŁOWI, wysmakowaneMU I PROSTEMU STYLOWI, a także dobrEMU POKRYCIU.

STRÓJ ZOSTAŁ wytwarzanY W technice MAX LIFE, KTÓRY zapewnia NAJWYŻSZĄ opornOŚĆ NA DZIAŁANIE CHLORU, elastycznOŚĆ I doskonałE dopasowanIE. KOSTIUM stworzonY W TEJ technologii JEST bardzo sprężystY I WYTRZYMAŁY, CO zagwarantuje MU DŁUGOWIECZNOŚĆ.

MATERIAŁ MAXLIFE znakomicie PRZYLEGA DO CIAŁA, gwarantując całkowitą SWOBODĘ RUCHÓW, OGRANICZA OTARCIA, JEST MIĘKKI I DELIKATNY i chroni PRZED PROMIENIAMI UV. Cechy: -W 100% wytrzymałY NA CHLOR -PRZEDNIA podszewka -TRENINGOWY krój PLECÓW -SZYBKOSCHNĄCY [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2014" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2012" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="898" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="909" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.