Menu

ARENA STRÓJ KOSTIUM BODYLIFT SHARON WING BLACK-BRIGHT BLUE, KOLOR: BLACK, MATERIAŁ: POLIESTER/LYCRA, FASON: Free Backs U, ROZMIAR STROJU TRENINGOWEGO:

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

ARENA KOSTIUM BASENOWY żeński BODYLIFT BODYLIFT JEST LINIĄ STROJÓW KĄPIELOWYCH produkowanYCH DLA kobiet, KTÓRE OCZEKUJĄ SWOBODY RUCHÓW, KONTROLI SYLWETKI i WYSZCZUPLENIA I PODKREŚLENIA SYLWETKI. STRUKTURALNE CIĘCIE POMYSŁOWE SZYCIE i WYSUBLIMOWANE detale W najszczególniej innowacyjnYM technicznIE WŁOSKIM MATERIALE TWORZĄ wspaniale ZAPROJEKTOWANY STRÓJ. INTELIGENTNY PANEL KSZTAŁTOWANIA STRATEGICZNIE UMIESZCZONE STREFY WYSZCZUPLAJĄCE RZEŹBA I PODKREŚLAJĄ SYLWETKĘ, zapewniając PRZY TYM MAKSYMALNY KOMFORT, KONTROLĘ I ODDYCHALNOŚĆ MATERIAŁU. WytrzymałE NA CHLOR PRZETESTOWANA długookresowA wytrzymałOŚĆ NA CHLOR zapewnia ŻYWOTNOŚĆ STROJU, KOLORU I KSZTAŁTU. WEWNĘTRZNE podszycie POD BIUST - PODTRZYMANIE BIUSTU ZAPROJEKTOWANY by PODKREŚLIĆ kobiecy BIUST. STROJE BODYLIFT zapewniają WSPARCIE BIUSTU I powodujĄ, iż KOBIETA CZUJĘ SIĘ dobrze I PEWNA SIEBIE. KONTROLA JEDNYM Z pokaźniejszYCH WYZWAŃ JEST UTRZYMANIE BRZUCHA W dobrEJ KONDYCJI, NIEZALEŻNIE OD WIEKU I kobieceJ SYLWETKI. SPECJALNA konstrukcja WEWNĘTRZnEJ SIATECZKI W KOSTIUMIE BODYLIFT MODELUJE JEGO zarys, UKRYWAJĄC NIEDOSKONAŁOŚCI I gwarantując PEŁEN KOMFORT ODDYCHANIA.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.