Menu

ARENA STRÓJ KOSTIUM BODYLIFT WOMEN ARIANNA CRISS CROSS BACK ONE BLACK-MULTI, KOLOR: MULTI, MATERIAŁ: POLIESTER/LYCRA, FASON: Free Backs X CRISS CROSS,

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

BODYLIFT BODYLIFT to kolekcja wykonana z myślą o kobietach, dająca im uczucie komfortu, wolności i pewności siebie. Modelujące panele, wyśmienicie przypasowane ramiączka, wewnętrzny materiał spłaszczający brzuch oraz zróżnicowane warianty miseczek, pozwalające uzyskać idealne dobranie to połączenie, dzięki któremu kobieta może czerpać pełną radość z pływania. Materiał Sensitive Fit z dużą zawartością lycry sprawia, że kostium jest cienki i lekki, a jednocześnie nadzwyczajnie dostosowuje się do żeńskich kształtów, wyróżniając ich atuty i ukrywając mankamenty. Specjalne wykończenia materiału powiększają jego niepodatność na chlor i promienie słoneczne, wydłużając jego żywotność. [Bodylift] wytrzymałE NA CHLOR PRZETESTOWANA długofalowA opornOŚC NA CHLOR zapewnia ŻYWOTNOŚĆ STROJU, KOLORU I KSZTAŁTU. WEWNĘTRZNE podszycie POD BIUST - PODTRZYMANIE BIUSTU ZAPROJEKTOWANY żeby PODKREŚLIĆ kobiecy BIUST. STROJE BODYLIFT zapewniają WSPARCIE BIUSTU I powodujĄ, iż KOBIETA CZUJĘ SIĘ należycie I PEWNA SIEBIE. KONTROLA JEDNYM Z pokaźniejszYCH WYZWAŃ JEST UTRZYMANIE BRZUCHA W prawidłowEJ KONDYCJI, NIEZALEŻNIE OD WIEKU I damskieJ SYLWETKI. SPECJALNA kompozycja WEWNĘTRZnEJ SIATECZKI W KOSTIUMIE BODYLIFT MODELUJE JEGO kształt, UKRYWAJĄC NIEDOSKONAŁOŚCI I gwarantując PEŁEN KOMFORT ODDYCHANIA.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.