Menu

ARENA STRÓJ STARTOWY MEN POWERSKIN CARBON-AIR2 JAMMER RED, ROZMIAR STROJU STARTOWEGO: UK28, KOLOR: RED, ZATWIERDZONE PRZEZ FINA: TAK

Cechy produktu

  • Producent ARENA 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2082" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2195" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text] Carbon-Air² jest wykonany z tych samych sprawdzonych tkanin, co oryginalne Carbon-Air, w tym Horizontal Carbon Bands, więc wszystkie zalety tej dzianiny są zachowane: lekkość, kompresja, niski opór.

Łącznie te atrybuty łączą się, żeby nowy Carbon-Air²był lżejszy, bardziej elastyczny i komfortowojszy. Tworzone z jednej dzianiny, Powerskin Carbon-Air² ma tylko jeden spojony szew z tyłu, który zagwarantuje najwyższy komfort i obniża wszelkie potencjalne ograniczenia ruchu.

na dodatek, brak wielu szwów oznacza, że ​​kombinezon pochłania mniej wody, powodując mniejszy opór i zaawansowany efekt hydrodynamiczny, który pomaga pływakowi gładko przesuwać się po wodzie. Łatwiej jest go założyć, a gdy odszuka się na ciele, poczuje się jak druga skóra.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [arena-carbon-air2-red.png] [arena-racing-tabel-suit-men-women.jpg] [wymiar%20m%C4%99ski.jpg] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2100" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.