Menu

SPEEDO CENTER SNORKEL RURKA CZOŁOWA RED-BLUE

Cechy produktu

  • Producent Speedo 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="2541" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text] Utrzymuj właściwą pozycję głowy i popraw ułożenie ciała w wodzie.

Snorkel Fastskin Bullet Center jest odpowiednio wyprofilowana w kształt łezki aby zminimalizować opór, dzięki temu możesz opanować neutralne pozycjonowanie twarzą w dół wymagane przy ruchach freestyle i motylkowych, doskonaląc wyrównanie ciała dla lepszej skuteczności i szybkości.

dostosowywany pasek na głowę gwarantuje wygodne dobranie, a silikonowy ustnik można wyjąć do czyszczenia. [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2528" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="493" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="492" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.