Menu

Daszek Zadaszenie Szklane Drzwi 200 x 120

Cechy produktu

  • Producent Metal-gum 

Opis

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe

o wymiarach 200 x 120 cm do

samodzielnego konstrukcji.

D = 200 cm

G = 120 cm

W = 79 - 87 cm

wytrzymałość.
Zadaszenie to ma szkło hartowane o grubości 13 mm ponadto usztywnione folią. Jest to jeden z najszczególniejszych i najsolidniejszych daszków dostępnych na rynku, co w połączeniu z stanowczo estetycznym, szykownym i postępowym wyglądem choćby najistotniej wymagających kupujących.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia chronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy choćby grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, by udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


konstrukcja.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników ze stali nierdzewnej o niezwykle wysokiej, jakości i wytrzymałości w odcieniu satynowym, szyby ze szkła hartowanego ponadto usztywnionego, kotew do montażu daszka do ściany. W przypadku montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o pokaźniejszej długości.

Montaż.
Dzięki skrupulatnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu mistrzowskiego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch. (do montażu tego typu zadaszenia wymagane są dwie osoby ze względu na wagę samego zadaszenia)

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, jednak w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam podczas opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani trosce oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu w trakcie srogiej zimy.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo ponadto pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane mają atesty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W komplecie zapewniamy cały komplet akcesoriów do konstrukcji zadaszenia, tak abyś nie musiał na dodatek odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: Metal-gum

Galeria demonstruje daszek 150x90cm. Zadaszenie 200x120 posiada 3 komplety mocowań.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.