Menu

Daszek Zadaszenie Szklane Drzwi 200 x 90

Cechy produktu

  • Producent Metal-gum 

Opis

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe

o rozmiarach 200 x 90 cm do

samodzielnego montażu.

D = 200 cm

G = 90 cm

W = 79 - 86 cm

odporność.
Zadaszenie to ma szkło hartowane o grubości 13 mm dodatkowo wzmocnione folią. Jest to jeden z najszczególniejszych i najsolidniejszych daszków przystępnych na rynku, co w połączeniu z stanowczo estetycznym, szykownym i nowoczesnym wyglądem choćby najbardziej wymagających konsumentów.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia chronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy nawet grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, aby udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


konstrukcja.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników ze stali rdzoodpornej o niezwykle wysokiej, jakości i wytrzymałości w kolorze satynowym, szyby ze szkła hartowanego ponadto wzmocnionego, kotew do montażu daszka do ściany. W przypadku montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o większej długości.

Montaż.
Dzięki skrupulatnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu profesjonalnego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch. (do konstrukcji tego typu zadaszenia wymagane są dwie osoby ze względu na wagę samego zadaszenia)

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, jednak w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam podczas opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani trosce oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu podczas srogiej zimy.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo dodatkowo pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane mają atesty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W komplecie zapewniamy cały pakiet akcesoriów do montażu zadaszenia, tak abyś nie musiał dodatkowo odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: Metal-gum

Galeria przedstawia daszek 150x90cm. Zadaszenie 200x90 posiada 3 komplety mocowań.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.