Manu

Odstraszacz kun i łasic Duo Pro Pestrepeller 550 m2 antykuna

Cechy produktu

  • Producent Grekos 

Opis


Ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER LS-927M

Odstraszacz kun i zwierząt łasicowatych
Ultradźwiękowy odstraszacz "Ultrasonic duo-pro pestrepeller" Jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem z całej serii odstraszaczy. dzięki bardzo wysokiemu zakresowi częstotliwości oraz funkcjom automatycznej zmiany częstotliwości i "omiatania" terenu skutecznie szkodniki odziaływuje na takie szkodniki jak: kuny, Łasice, myszy, Szczury, muchy, mrówki, mole, karaluchy, pająki, i wszelkiego rodzaju robactwo . Jest najbardziej skutecznym odstraszaczem kun i zwierząt łasicowatych dostępnym na rynku.

Badania laboratoryjne wykazały że, fale ultradźwiękowe powodują ból i ujemnie wpływają na system nerwowy wszelkiego rodzaju gryzoni i robactwa, które opuszcza swoje kryjówki.

Wysokiej mocy ciśnienie akustyczne leży poza zakresem słyszalności ludzi i większości domowych zwierząt np. Psów, kotów, ryb, ptaków i zwierząt hodowlanych.
Urządzenie nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych


Urządzenie posiada 3 tryby Pracy:
ULTRA-pracują 2 głośniki
TRANS- pracuje górny transduktor
DUO- pracują OBA Systemy naraz-zalecane
oraz TEST - słyszalny DLA ucha ludzkiego (Uruchamiamy tylko dla sprawdzenia urządzenia)
Sposób działania:

Urządzenie pracuje na zmienianej automatycznie częstotliwości w zakresie od 25,000 do 65,000 Hz, dzięki czemu jest ulepszoną wersją w porównaniu z innymi tradycyjnymi urządzeniami. Zakres częstotliwości mieści się zakresie słyszalności kuny domowej, łasic, itp. Intensywne fale ultradźwiękowe atakuje system słuchowy i nerwowy zwierząt łasicowatych, kun i innych gryzoni .

Urządzenie chroni obszar o powierzchni do 550 mkw. (Powierzchni otwartej). Fale ultradźwiękowe z tego urządzenia przenikają przez płyty gipsowe (maksymalnie 2 warstwy), boazerie, Płyty PCV - jednak wtedy należy przyjać ze urzadzenie może zabezpieczyć max do 120m2. Ultradźwięki nie przenikają jednak przez strop betonowy i murowane ściany.
Odstraszacz może być podłączony na strychu (w przypadku obecności kuny lub innych gryzoni w wełnie mineralnej za płyta gipsową), pustych przestrzeniach podbitki dachowej (jeżeli strych jest zagospodarowany na pomieszczenia mieszkalne) lub W dowolnym innym miejscu tak aby przeszkodą nie były stropy i ściany betonowe. Skuteczność działania urządzenia będzie widoczna po kilku dniach. Najczęściej obserwowany czas wyprowadzenia się kuny to min. 5 a max 14 dni od momentu instalacji urządzenia.
Urządzenie powinno pracować przez cały rok w dzień i w nocy. Zapobiegnie to ponownemu powrotowi kuny do budynku. Pobór prądu jest wyjątkowo niewielki.

Dane techniczne:

Wymiary: 120 x 90 x 70 mm
Waga: 190 gr
Zasilanie: 220 - 240 V
Pobór prądu: ok. 1,5 W
Zakres częstotliwości: 25000 - 65000 Hz
Ciśnienie akustyczne: 130 dB dB X 2 = 260
Kąt działania: 260 stopni.
efektywna Powierzchnia: max. 550 mkw.
Zawartość zestawu:

Ultradźwiękowy Duo Pro Pestrepeller LS-927M
Zasilacz sieciowy 9V
instrukcja w języku Polskim
Gwarancja zadowolenia i czas testowania wynosi 16 dni.
W przypadku braku efektów można zwrócić urządzenie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie