Menu

EBRT610FX41SLP Hamulec Shimano Deore BR-T610 V-Brake + klocki S70C czarny Przy złożeniu zamówienia do godziny 16 ( od Pon. do Pt., wszystkie metody płatności z wyjątkiem przelewu bankowego), wysyłka odbędzie się tego samego dnia.

Cechy produktu

  • Producent Shimano 

Opis

Hamulec BR-T610 V-Brake + klocki S70C

Jest to jeden z mocniejszych i równocześnie lżejszych modeli hamulców rodzaju V-brake dostępny w ofercie producenta Shimano. Szczęki dla zmniejszenia wagi zostały wytwarzane z aluminium. Wydłużono je także do 107 mm w celu uzyskania dopełniającej przestrzeni na błotnik czy także lampkę przednią. Za ich wyjątkowo szybkie, płynne i starannie działanie odpowiedzialna jest długa sprężyna, której naprężenie można regulować za pomocą wkrętaka krzyżakowego. Hamulec ten proponuje użytkownikowi niezwykle korzystną siłę hamowania i jakość wykonania. Wyposażono je też w system prędkiej zamiany okładziny. Dzięki czemu nie trzeba odkręcać ani regulować klocków przy ich podmianie. Hamulec ten z powodzeniem możemy stosować w każdym typie roweru i montować go na przednie albo tylne koło bicykla.

komplet na jedno koło zawiera dwa ramiona, śrubki montażowe, " fajkę " (kolanko 90 stopni) oraz uszczelniacz broniący przed dostaniem się wody i brudu do wnętrza "fajki".

Najważniejsze atrybuty artykułu:

Producent: Shimano

Grupa: Deore

Model: BR-T610

rodzaj: V-Brake

Klocki hamulcowe: z wymiennymi okładzinami S70C

użycie: 1 koło, przód lub tył

Długość ramion: 107 mm

Kolor: czarny

Średnia waga towaru: 190 g

zastosowane technologie Shimano:

SZYBKA zamianA OKŁADZIN

Dzięki specjalnym klockom z ramką aluminiową, które mają możliwość podmiany samej okładziny (gumowej części) nie ma konieczności odkręcania całego klocka od szczęk hamulca w celu ich podmiany. Zamiana odbywa się po poprzez wyciągnięcie zawleczek zabezpieczających i wysunięcia samej okładziny. Po wsunięciu nowej okładziny, zabezpieczamy ją zawleczką i klocek jest już wymieniony. Klocek pozostaje w tej samej pozycji w jakiej był przed zamianą. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, gdyż praktycznie kompletnie usuwa wykorzystanie narzędzi, a tym samym nie ma konieczności ponownej regulacji hamulca.

DŁUGA SPRĘŻYNA

We wszelkich hamulcach Shimano rodzaju V-Brake zastosowana została długa sprężyna. Skonstruowana została w ten sposób by przebiegała wzdłuż całego ramienia szczęki, a nie tylko wokół śruby mocującej. Dzięki zaimplementowaniu dodatkowej regulacji naprężenia tej sprężyny (wkrętakiem krzyżakowym) hamulce Shimano działają szczególnie szybko, precyzyjnie i z niewielkim oporem. W przeciwieństwie do hamulców innych marek z krótką sprężyną.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.