Menu

Przerzutka tylna Shimano Tourney RD-TY21B, 6 rz. srebrna

Cechy produktu

  • Producent Shimano 

Opis

Przerzutka tylna Shimano Tourney RD-TY21B

RD-TY21B czyli wersja przerzutki z hakiem, bezpośrednio montowana do osi piasty. Należy do grupy przeznaczona jest do obsługi napędów 5, 6, 7 i 8-rzędowych.

Jest to jedna z najtańszych przerzutek na rynku, poprzez co jest zalecana do użytku przez początkujących i mniej wymagających rowerzystów.

świetnie stanie na wysokości zadania do rekreacyjnej jazdy miejskiej, lub do rowerów młodzieżowych.

Przerzutka wyekwipowana jest w śrubę regulującą naprężenie linki, do nieskomplikowanej regulacji indeksowania.

W przerzutce zaimplementowano kółka 11 zębowe.

Grupa produktowa: Tourney

Model: RD-TY21B

Obsługiwana liczba przełożeń: 6

Dolna kompatybilność: 11T

Górna kompatybilność: 28T

kompletna pojemność: 28 T

Śruba regulacyjna linki: TAK

wariant konstrukcji przerzutki: Top Normal

Waga: ~ 272 g

zastosowane technologie Shimano:

Przednia i Tylna Indeksowana Zmiana Przełożenia DUAL SIS - części systemu, takie jak mechanizm indeksowania zaimplementowany w dźwignię zmiany przełożenia, linka tylnej indeksowanej zmiany przełożenia SIS działająca bez tarcia i swobodnie pracująca tylna przerzutka, tworzą SHIMANO INDEX SYSTEM. Tylny indeksowany system zmiany przełożeń SIS został wykorzystany również w przerzutce przedniej. Dzięki temu indeksowanemu systemowi zmiana przełożeń z przodu stała się łatwiejsza i wygodniejsza.

Koronki HyperGlide. Cechą specjalnie zaprojektowanych koronek HYPERGLIDE są charakterystycznie rozmieszczone rampy zmiany przełożenia i profile zębów, gwarantujące lepszą kontrolę łańcucha w trakcie zmiany przełożenia. Koronki HG przeprowadzają łańcuch błyskawicznie i bezpośrednio do następnej zębatki bez przeciążenia. Tradycyjne koronki wywołują, że łańcuch wznosi się i przechodzi nad zębami koronki przed wybraniem zębatki.

Top Normal - Tylne przerzutki top normal to konwencjonalne przerzutki sprężynowe. Użytkownicy systemu RAPIDFIRE Plus preferują krótszy czas reakcji tylnych przerzutek top normal, ponieważ pozwala to na szybszą redukcję przełożeń. Rowerzyści, dla których ważniejsza jest szybka reakcja, doceniają możliwość zmiany przełożenia na niższe za pomocą najsilniejszego palca, czyli kciuka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.