Menu

Dźwignia przerzutki Shimano SLX SL-M7100, 2-rzędowa, lewa, mono, I-Spec EV

Cechy produktu

  • Producent Shimano 

Opis

Manetka Shimano SLX SL-M7100 2-rzędowa, lewa

Dźwignia przerzutki przedniej Shimano SL-M7100 z grupy, gwarantująca świetny poziom precyzji i lekkości zmiany przełożeń w rowerach MTB.

wytwarzana z wytrzymałych tworzyw.

posiada śrubę baryłkową służącą do regulacji.

Możliwość zmiany przełożeń dwukierunkowo dzięki technice 2-Way Release.

zastosowana technika Rapidfire Plus Mono znacznie ogranicza wagę, a także polepsza ergonomię zmiany biegów dzięki pojedynczej dźwigni.

Dźwignia ma pokrętło do regulacji skoku, dzięki czemu można tak dopasować jej pozycję po włączeniu biegu, żeby dźwignia była bliżej kciuka.

Mocowanie manetki odbywa się w systemie, dzięki czemu wytwarza uporządkowany kokpit, który udoskonala koncentrację oraz daje większą rozciągliwość szerszej grupie rowerzystów, który mogą przypasować położenie manetki pod własne potrzeby.

W pakiecie znajduje się:

  • Manetka wraz z linką przerzutki Optislick
  • Pancerz przerzutki Shimano OT-SP41 135 mm
  • Dwie końcówki pancerza
  • Końcówka linki
  • komponent mocujący do systemu I-Spec

Producent: Shimano

Model: SL-M7100

Grupa: SLX

Strona: lewa

zastosowanie: przerzutka przednia 2-rzędowa

Waga: ~ 84 g (z linką)

zastosowane technologie Shimano:

I-SPEC EV- Uporządkowany i użyteczny kokpit ulepszający koncentrację, a także dający pokaźniejszą sprężystość szerszej grupie rowerzystów.

obszerniejszy zakres regulacji dźwigni I-SPEC EV zezwala na adekwatne dobranie położenia do różnorodnych stylów jazdy (enduro/XC), preferencji i budowy ciała (dopasowanie do rąk i ramion)

RAPIDFIRE PLUS MONO - służy do intuicyjnego i prostego sterowania przerzutką przednią - przełożenie można zmieniać równocześnie w górę, jak i w dół przy pomocy jednej dźwigni o niskiej masie i zwartej budowie.

Obsługuje dwutarczowy mechanizm korbowy, zachowując naturalne położenie palców, a sama zmiana przełożenia odbywa się intuicyjnie przy zachowaniu pewnego chwytu kierownicy.

Dwukierunkowe zrzucanie - Dźwignia zrzucająca w systemie zmiany przełożeń RAPIDFIRE Plus jest często nazywana spustem, ponieważ operuje się nią tak jak pistoletem — poprzez pociągnięcie w kierunku chwytu. Manetką zrzucającą systemu zmiany przełożeń RAPIDFIRE Plus z grup od ALIVIO do XTR można operować w taki sam sposób, ale dodano w dodatku możliwość zrzucenia przełożenia przez naciśnięcie kciukiem.

System zmiany przełożeń INSTANT RELEASE - eliminuje dwustopniową zmianę „kliknij i puść”, do której jesteśmy przyzwyczajeni. System zmiany przełożeń INSTANT RELEASE umożliwia zwalnianie linki natychmiast po naciśnięciu dźwigni, co skutkuje najszybszą realną zmianą przełożenia. Niezależnie od tego, czy jest to zmiana na wyższe przełożenia przy tylnej przerzutce Top Normal czy na niższe przy tylnej przerzutce Low Normal, szybsza zmiana to lepsza zmiana.

Przednia i Tylna Indeksowana Zmiana Przełożenia DUAL SIS - komponenty systemu, takie jak mechanizm indeksowania zaimplementowany w dźwignię zmiany przełożenia, linka tylnej indeksowanej zmiany przełożenia SIS działająca bez tarcia i swobodnie pracująca tylna przerzutka, tworzą SHIMANO INDEX SYSTEM. Tylny indeksowany system zmiany przełożeń SIS został wykorzystany na dodatek w przerzutce przedniej. Dzięki czemu indeksowanemu systemowi zmiana przełożeń z przodu stała się łatwiejsza i wygodniejsza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.