Menu

Wąż rura do odkurzacza z metra 35mm wew. cięty DN35

Opis

Wąż do odkurzacza jest obowiązkowym atrybutem odkurzacza. Bez tego sprzątanie będzie niemożliwe. Uszkodzony lub niedługi wąż nie wykonuje pracy wydajnie i na czas, więc jeśli szukałeś węża do odkurzacza, idź tutaj!

Nasze węże posiadają usztywniony szkielet, są tworzone z postępowego tworzywa ABS, dedykowanego do intensywnej i długookresowej pracy i sprawdziły się w trakcie pracy z odpadami budowlanymi i zadziornymi płynami.

Zdarza się, że wąż do odkurzacza zawodzi i trzeba go wybrać: kupić nowy odkurzacz lub wymienić wąż, który został podarty albo przestarzały. Zdecydowanie, zakup węża pozwoli Ci uniknąć nadmiernych nieoczekiwanych wydatków.

żeby wybrać adekwatny wąż do odkurzacza, użyj filtra towaru, pick-up firmy i modelu albo pomocy naszych menedżerów. Żeby dokonać wyboru lub uzyskać pomoc, przygotuj się na nazwę producenta i modelu odkurzacza:

Odkurzacz marki. Wyrózniony na obudowie odkurzacza i powielony na tabliczce znamionowej z tyłu urządzenia.
Model odkurzacza. Wyszczególnione na tabliczce znamionowej na odwrotnej stronie urządzenia i (lub) w dołączonej dokumentacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.