Moje konto
  • Oftagel żel do oczu 2,5 mg/g 10 g Oftagel żel do oczu 2,5 mg/g 10 g

Oftagel żel do oczu 2,5 mg/g 10 g

2 oferty z 2 sklepów

Producent URSAPHARM ARZNEMITTEL GMBH WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
3773 opinie

OFTAGEL żel do oczu - 10 g

OFTAGEL żel do oczu - 10 g

… właściwościami kropli do oczu mających łagodzić objawy zespołu "suchego oka" są: utrzymywanie ciągłości warstwy łez chroniącej oko oraz dobre właściwości smarujące. Karbomer będący nowym usieciowanym polimerem o dużej masie cząsteczkowej, zwiększa lepkość kropli do oczu i przedłuża czas kontaktu z okiem zmniejszając przy tym samym podrażnienie oka. Sposób użycia: …

Dostępny od ręki  ✓

Oftagel żel do oczu 2,5 mg/1 g 10 g

… buteleczkach wielodawkowych oraz wygodnych w użyciu opakowaniach jednodawkowych zawierających preparat bez konserwantów, przeznaczonych dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktoweWskazania:Oftagel to nawilżający żel okulistyczny przeznaczony do leczenia zespołu suchego oka. Sposób użycia:1 do 4 razy na dobę 1 kroplę do oka.Uwagi:Bezpośrednio po podaniu preparatu, mogą …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ProducentURSAPHARM ARZNEMITTEL GMBH

Krople do oczu Oftagel przywracają naturalne nawilżenie gałki ocznej. Oftagel zawiera karbomer, który wiąże wodę do powierzchni rogówki, co równoważy zmniejszenie się warstwy śluzowej.

Karbomer jako aktywny składnik nawilżający

dobrze tolerowany i wygodny w użyciu

długi czas kontaktu z powierzchnią oka

1 kropla 1-4 razy dziennie

dostępny w buteleczkach wielodawkowych oraz wygodnych w użyciu opakowaniach jednodawkowych zawierających preparat bez konserwantów, przeznaczonych dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktoweWskazania:

Oftagel to nawilżający żel okulistyczny przeznaczony do leczenia zespołu suchego oka.Sposób użycia:

1 do 4 razy na dobę 1 kroplę do oka.Uwagi:

Bezpośrednio po podaniu preparatu, mogą przemijająco wystąpić zaburzenia widzenia, pieczenie lub objawy miejscowego podrażnienia.Oftagel przemijająco może ograniczać ostrość widzenia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też