Menu

DJI Osmo Action Charging Kit

Cechy produktu

  • Producent DJI 

Opis

Żyj chwilą

Niezależnie od tego, czy chcesz nagrywać swój świat zza obiektywu, czy samemu być gwiazdą nagrania, podwójne ekrany Osmo Action pozwolą uchwycić wszystko przy pomocy jednego przycisku. Wyrazisty przedni ekran pozwala bez wysiłku wykadrować ujęcie w dowolnych ustawieniach, natomiast tylny zapewnia przezroczyste czysty obraz. Ta wytrzymała, wszechstronna kamera jest wyposażona w innowacyjną technologię, która pozwoli Ci poświęcić Twój czas wyłącznie na cieszenie się chwilą.


RockSteady - wytworzona do ruchu

Po latach dostarczania filmowcom na całym świecie progresywnej i bezusterkowej technice stabilizacji, DJI poszło o krok dalej. RockSteady łączy EIS (elektroniczną stabilizację obrazu) ze złożonymi algorytmami, dostarczając stabilny, wolny od wstrząsów materiał filmowy bez względu na to, jak dynamiczne jest nagranie.
Bardziej dynamiczne nagrania w trybie HDR

znaczące zwiększenie zakresu dynamiki materiału filmowego podczas nagrywania z zastosowaniem trybu HDR. Ten tryb nagrywania zapewnia naturalne przejścia pomiędzy obszarami oświetlonymi i ciemnymi, rejestrując detale, które nieraz są tracone w środowiskach o złożonym oświetleniu.Wybierz swoje najkorzystniejsze ujęcie

Osmo Action ma wysokiej jakości video 4K / 60kl./s i 100Mb/s. Zapewnia to, że materiał filmowy za każdym razem wiernie odwzoruje Twoją scenerię, zachowując ostre detale.
Bądź kreatywny

najróżniejsze funkcje fotografowania wyśmienite uchwycenie ujęć w każdej sytuacji. Uchwyć każdy epicki ruch z zapierającą dech w piersiach wyrazistością i szczegółowością, podczas korzystania z trybu Slow Motion w rozdzielczości 1080p i 240kl./s. Nagrywaj gwiazdy z ręcznymi i półautomatycznymi ustawieniami, które zezwalają na naświetlenie do 120 sekund, nadzwyczajne do uchwycenia nieba nocą. Funkcja Timelaps pozwoli Ci uchwycić unikatowe chwile w niezwykły sposób.

Życie nie czeka, ty również nie powinieneś

Action OS jest wyjątkowo prędkim, interaktywnym systemem, który łączy produktywny, usprawniony interfejs użytkownika z trzema przystępnymi przyciskami w celu zapewnienia szybkiej i sprężystej obsługi. Włączanie zasilania, nagrywanie i ustawianie trybów pracy można wykonać w mgnieniu oka.Przycisk OS

Przycisk QS łatwy i prędki dostęp do trybów i ustawień. Posiada on sporo możliwości, w tym opcje, które zezwalają na przełączanie między ekranem przednim i tylnym, zmianę trybów i wybieranie ustawień niestandardowych.

SnapShot

SnapShot zapewnia, iż nigdy nie przegapisz ani jednego ważnego momentu. Naciśnij przycisk migawki, żeby włączyć zasilanie i rozpocząć nagrywanie w mniej niżeli dwie sekundy. Jednokrotne naciśnięcie spustu migawki, gdy aparat znajduje się w trybie uśpienia lub jest wyłączony, powoduje włączenie zaprogramowanych trybów nagrywania.

Sterowanie głosem

Pięć poleceń głosowych sprawia, że podstawowe funkcje, takie jak filmowanie, robienie zdjęć i wyłączanie urządzenia, nie wymagają żadnego wysiłku.


Wodoodporność i trwałość

Dzięki wodoszczelnej uszczelce i hydrofobowej powłoce na tylnym ekranie dotykowym, Osmo Action jest wodoodporny na głębokościach do 11 metrów, co czyni go perfekcyjnym podwodnym towarzyszem. Obiektyw ma trzy warstwy asferyczne, które skutecznie redukują odblaski i zniekształcenia, gwarantując klarownie czysty obraz nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Powłoka ochronna, chroniąca przed odciskami palców na nasadce filtra obiektywu odpycha olej, wodę, brud i inne znikome cząsteczki, umożliwiając kontynuowanie filmowania, choćby w niełatwych warunkach i w skomplikowanym terenie. Z kolei uniwersalne akumulatory działają nadzwyczajnie nawet w skrajnie niskich temperaturach (do -10 poziomów).wydajny system chłodzenia

Dzięki 16-procentowemu wzrostowi sprawności, ten dokładnie zaprojektowany system zamiany ciepła zezwala na szybkie rozproszenie generowanego ciepła, dzięki temu osiągalne jest nagrywanie poprzez długi czas.DJI Mimo App

Aplikacja DJI Mimo jest wyekwipowana jest w instynktowne funkcje i narzędzia do edycji, dzięki czemu możesz w pełni użyć możliwości Osmo Action. Szablony historii pozwalają Ci edytować i natychmiast dzielić się ekscytującymi wydarzeniami z Twojego życia w mediach społecznościowych. Uwaga: Wyniki osiągnięte w kontrolowanym środowisku; skuteczność może się różnić w zależności od środowiska, sposobu stosowania i oprogramowania sprzetowego.

W pakiecie
Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.