Menu

NABÓJ GAZOWY KARTUSZ GAZ TIROSS 28szt KARTON

Opis

 12 szt kartuszy Specyfikacja techniczna: Kartusz napełniony jest sprawnym, wysokokalorycznym gazem-butanem Wystarcza na 150-200 minut ciągłego gotowania nieznaczne rozmiary sprawiają,pasuje do wielu rodzajów kuchni Dzięki prostemu mechanizmowi i specjalnym zabezpieczeniom spełniającym europejskie normy, kartusz jest niezwykle ergonomiczny i łatwy w użyciu objętość: 400ml Waga (netto): 225g Waga (brutto): 325g Wysokość: 18,6 cm Szerokość: 6,7 cm ma atest EN417 standardowe mocowanie zastosowanie do kuchni i palników gazowych perfekcyjny do rozpalania grilla za pomocą palnika SPECYFIKACJA: - gaz: butan - waga netto: 227g - wymiar kartusza: 18,5 x 6,5 cm - czas ciągłego użytkowania - do 3 godzin - kartusz jest nad wyraz ergonomiczny i nieskomplikowany w użyciu - dokument - APRAGAZ na całą UE - normy UN2037, EN417 Karton jest oryginalnie zapakowany i nigdy nie był otwierany.

KARTUSZE posiadają rozmiary UNIWERSALNE, STĄD też PASUJĄ DO NIEMAL wszystkich kuchni, PALNIKÓW ITP. Na pozostałych aukcjach posiadamy też palniki i kuchenki, do których pasują powyższe kartusze.! Ta aukcja dotyczy 12 sztuk kartuszy...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.