Menu

physa Lampa kosmetyczna - powiększająca - 5 dpt - LED PHY-6ML-2 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent physa 

Opis

Lampa kosmetyczna - powiększająca - 5 dioptrii - LED Lampa kosmetyczna z lupą (2w1) producenta physa to wspaniałe urządzenie do wszystkich zadań wymagających sporej precyzji. Model PHY-6ML-2 stanie na wysokości zadania w salonach urody, pracowniach tatuażu, warsztatach mechaniki dokładnej, zakładach rzemieślniczych (np.

zegarmistrzowskich i złotniczych). Docenią ją także hobbyści, w tym kolekcjonerzy znaczków pocztowych i modelarze, a także miłośnicy szycia i czytania. Mso-fareast-font-family:TimesNewRomanPS-BoldMT;color:black">60 x LED mso-fareast-font-family:TimesNewRomanPS-BoldMT;color:black">Lupa 5 dpt mso-fareast-font-family:TimesNewRomanPS-BoldMT;color:black">Osłona lupy 10 mso-fareast-font-family:TimesNewRomanPS-BoldMT;color:black"> W, 820 lumenów mso-fareast-font-family:TimesNewRomanPS-BoldMT;color:black">25000 h

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.