Menu

Staw skokowy - z więzadłami - model anatomiczny

Cechy produktu

  • Producent physa 

Opis

Staw skokowy - model Physa Model producenta Physa pokazujący staw skokowy to pomoc dydaktyczna do nauki anatomii ludzkiego ciała. Okaże się on nieocenionym wyposażeniem uniwersytetów, placówek badawczych oraz laboratoriów.

towar PHY-FM-1 pomoże także studentom lub uczniom lepiej zrozumieć budowę szkieletu czy przygotować się do egzaminu. Na dodatek dzięki funkcjonalnemu stojakowi posłuży jako model poglądowy w gabinecie ortopedy, fizjoterapeuty albo akupunkturzysty.Budowa stopy PHY-FM-1 ­– opis Kwadratowa podstawa z plastiku o wymiarach 110 x 110 mm oraz wysokości 20 mm odpowiada za stabilność.

Aby złożyć model, starczy tylko nałożyć stopę na stalowy pręt. Dzięki czemu montaż zajmuje zaledwie kilka chwil!Dbałość o szczegóły sprawia, iż model ukazuje wszystkie właściwości standardowe dla budowy szkieletu stopy.

prosto zlokalizujesz część kości strzałkowej i piszczelowej, kość skokową, piętową, sześcienną, łódkowatą, klinowatą przyśrodkową, klinowatą pośrednią, klinowatą boczną, kości śródstopia i paliczki.

w dodatku pokazano staw skokowy górny i dolny ze wszystkimi ich więzadłami, a także torebkę stawową. Dzięki temu artykuł genialnie pasuje do nauki ludzkiej anatomii, co zostało potwierdzone przez Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze.Trójwymiarowy model rzeczywistych wymiarów (skala 1:1) udoskonalone zwizualizowanie faktycznej budowy, a także funkcji stopy.

towar firmy Physa akcentuje się na rynku niezwykle wysoką jakością wykonania, oferując możliwie najwierniejszy odlew stawu skokowego.Trwałe tworzywo nienaturalne, z którego zrobiono model, cechuje się dużą twardością oraz wytrzymałością na zużycie.

bardzo prawidłowo imituje także fakturę kości, a przy tym jest nietrudne w czyszczeniu. Do połączenia poszczególnych komponentów użyto śrub z wytrzymałej stali nierdzewnej.Model stopy marki Physa dedykowano do użycia w placówkach medycznych, szkołach i na uniwersytetach.

Za sprawą skali 1:1 oraz użycia wysokiej jakości materiału perfekcyjnie posłuży do udoskonalonego poznania i zrozumienia anatomii ludzkiego ciała. Użytkownicy na pewno docenią także jego i mobilność.

Dbałość o szczegóły – wierne oddanie budowy stopy i więzadeł; skala 1:1 Uniwersalność ­– do gabinetów lekarskich, placówek badawczych, dla studentów medycyny odporność – materiał niepodatny na uszkodzenia Wygoda – stabilna podstawa Skala 1:1 oddająca rzeczywisty wymiar kości stopy Niezastąpiony w gabinecie ortopedycznym bardzo szczegółowy, trójwymiarowy model stawu skokowego z więzadłami świetny do nauki anatomii zrównoważona podstawa oraz prosty montaż

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.