Menu

Uniprodo Balkonik - czterokołowy - torba - srebrny - 2w1 UNI_ROLL_03 2IN1 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent Uniprodo 

Opis

Balkonik z siedziskiem - czterokołowy Czterokołowy balkonik 2w1 producenta Uniprodo został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu poruszania się oraz załatwiania powszednich spraw osobom starszym lub mającym problemy z samodzielnym przemieszczaniem się.

wyposażono go w liczne udogodnienia oraz ergonomiczne rozwiązania, powodujące, że model UNI_ROLL_03 2IN1 pozwoli pokonać przeszkody, które napotkasz na swej drodze! na dodatek komfortowe siedzisko, a także podparcia na stopy czynią z rollatora użyteczny wózek transportowy.

Balkonik, a także krzesło (2w1) z dodatkowym oparciem, wygodnym siedziskiem i uchwytem na laskę Trwałe kółka z TPR o średnicy 203 mm ze żłobieniami zapewniające zrównoważone prowadzenie wózka Udźwig do 136 kg, a także regulacja wysokości w zakresie 85,5-98 cm funkcjonalne rączki z hamulcami i blokadami bezpieczeństwa Torba na zakupy 39 x 8,5 x 30 cm z odblaskiem z przodu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.