Menu

Wiatrówka Baikał MP-654K-32-1 Makarov 4,5 mm

Opis

 Od 10.09.2021 do 21.09.2021 sprzedający ma urlop.Możesz robić u niego zakupy jednak zamówienia będą wykonywanie po 21.09.2021 Pneumatyczny pistolet MP-654K ma kaliber 4,5 i jest odpowiednikiem wyszczególnionego modelu broni palnej.

wytworzony poprzez Bajkał –mechaniczne zakłady w Iżewsku, do dziś oferujące także palny prototyp modelu. Wspomniany model akcentuje się w masie pistoletów pneumatycznych tym,stworzono go ze stali wojskowej, dbając o zachowanie szeroko znanej jakości, a także profesjonalnego podejścia przez tychże producentów broni palnej.

Ponieważ PM Makarovy po dziś dzień stanowią najpowszechniej występujący model "broni niedługiej" w rejonach postsowieckich, pneumatycznyMP 654K nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania jako narzędzie treningowe do nabycia umiejętności strzeleckich.

Z uwagi na prostotę konstrukcji i bezawaryjność tegoż pistoletu, ukazuje on się jako obiekt zainteresowania równocześnie doświadczonych sportowców, jak i początkujących miłośników tego sportu. Makarov MP-654K pneumatyczna replika, nad wyraz podobna do palnego modelu zarówno względem wyglądu zewnętrznego, jak i oferowanej funkcjonalności.

Model ten jest nie tylko praktyczny (co cechuje dodatkowo jego palny prototyp), zezwalając na zdejmowanie zamka, płynne zwalnianie spustu, cechując się działaniem bezpiecznika podobnym do oryginału i ładowaniem i rozładowywaniem prowadzonym w ten sam sposób, co przy zaworze PM Makarova.

Wszystko to dodaje pneumatycznej wersji dodatkowego uroku. Model wyposażony jest w mechanizm spustowy, który umożliwia oddawanie strzałów równocześnie za samonapinaniem kurka spustowego, jak i po wcześniejszym odciągnięciu kurka.

Kiedy pistolet jest zabezpieczony, wtedy – tak, jak w sytuacji prototypu – dochodzi do zapobieżenia zwolnieniu spustu. Model pistoletu pneumatycznego MP-654K został wytworzony z tej samej stali, co broń palna modelu Makarova.

Magazynek jest blokiem całościowo stworzonym ze stali, mieszczącym nabój o masie 12 g, komorę na kulki i zawór. Objętość magazynka to 13okrągłych stalowych kulek o kalibrze 4,5. W komplecie wraz z pistoletem znajduje się asygnowany tłumik dźwięku o średnica 31 mm.

Montowany jest on na gwint wewnątrz lufy. Jest to niebanalny dodatek wizualny do tego modelu, w dodatku dzięki tłumikowi cześć odgłosu wystrzału jest minimalnie wyciszona. Jakość cechująca działanie wspomnianego modelu pistoletu pneumatycznego jest nie mniej imponująca cechująca oryginał.

bezusterkowość poszczególnych komponentów, związana z zastosowaniem stali w konstrukcji pistoletu, uzupełniona możliwościami, jakie dają jego funkcje – np. Szybkością początkową kuli równą 110 m/s. Analogicznie do tego, co oferuje palny prototyp, pneumatyczny Makarov poprawnie układa się w dłoni, a jego budowa pozwala na strzelcowi przyjmowanie rozmaitych sposobów obchodzenia się z bronią.

Jest to nadzwyczajny wybór dla tych, którzy lubują się...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.