Menu

Alley Bowler - ROLL 'n' JUMP

Opis

Alley Bowler - ROLL 'n' JUMP ROLL 'n' JUMP to prawdopodobnie pierwszy zbudowany w Europie alley bowler! Nie może zabraknąć go w Ciebie! Jest nieprzeciętnie oświetlony, barwny i progresywny technologicznie!

podczas gry uśmiech zagości na twarzy wszelkich graczy! Automat ma wrzutnik elektroniczny z możliwością ustawienia dowolnej kompozycji monet (1 zł, 2 zł, 5 zł, euro itp.) i żetonów, i ceny za grę - mina operatora podczas opróżniania kasetki będzie bezcenna!:) Specyfikacja: elektroniczny wrzutnik COMESTERO RM5 bezawaryjny system zwalniania kul tryb turnieju dla 4 graczy można konsolidować kilka sztuk i kumulować jackpot 8 kul w komplecie gotowy do instalacji wydawarki biletów szybki i prosty montaż zasilanie 230 V/50 Hz Zużycie prądu: 105 W (demo mode), 180 W (game mode) Gwarancja: 12 miesięcy wymiary: długość: 310 cm szerokość: 80 cm wysokość: 240 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.