Menu

Deska sup Mistral BIG SUP 18'

Cechy produktu

  • Producent Mistral 

Opis

Mistral BIG SUP 18' to swietna opcja dla firm zajmujacych sie organizacja eventów integracyjnych, eventów dla marki, obozów dla mlodziezy jak równiez dal calych rodzin. Na tej desce bezproblemowo moze plywac nawet 10 osób co jest gwarancja dobrej zabawy!

W tym sezonie nowoscia jest nowy plecak na kólkach oraz ulepszona i bardziej efektywna pompka.Charakterystyka Mistral BIG SUP:sporo uchwytów dookola deskiDwa zawory pompujace dla szybszego napompowania4 sprężyste finy o dlugosci 4.6" w US boxachD-ringi do holowania i cumowania deskiSiatka bagazowaPoklad pokryty gladka pianka antyposlizgowa evaNowa pompka i plecak na rok 2017Wymiary Mistral BIG SUP:Wypornosc - 1413 lDlugosc - 18’0" / 548 cmSzerokosc - 57" / 145 cmGrubosc - 8" / 20cmWaga - 32 kg / 70 lbsBudowa Mistral BIG SUP praktyczny plecakWydajna pompka...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.