Menu

Deska SUP Pompowana F2 Impact 10' 2019 Pink

Cechy produktu

  • Producent F2 

Opis

Deska SUP Pompowana F2 Impact 10’ 2019

Podobnie jak w prezentowanych na naszej stronie deskach Skiffo Elle i Lui,

Elle:

https://www.surf-sport.com/pl/p/Deska-SUP-Pompowana-Skiffo-Elle-10-2019/3761

Lui:

https://www.surf-sport.com/pl/p/Deska-SUP-Pompowana-Skiffo-Lui-106-2019-/3762

F2, stworzyła serię Impact, przeznaczoną dla Niej i dla Niego.Prezentowana deska dla "Niej" występuje w rozmiarze 10’ -305cm dlugosci i 83cm szerokosci

Deska F2 Impact 10'- Dla Niej charakteryzuje się prawidłową wypornością,bo aż 260L i Panie lub inne osoby o wadze do 90kg-95kg, będą się czuć na takiej desce szczególnie swobodnie.

Deski Sup, legendarnej firmy F2, specjalizującej się w wytwarzaniu desek windsurfingowych i desek do kitesurfingu, są absolutną nowością u nas na sezon 2019 i w Polsce.

Jeżeli poszukujesz deski nieszablonowej wyprodukowanej w wysokiej jakości,wielowarstwowej, o obszernej ilości Drop Stitch na całej jej grubości 6" ( są to dziesiątki tysięcy nitek łączących pokład z dnem deski ),to ta deska z fajną,spokojna grafiką jest dla Ciebie.

Ze względu na swoje gabaryty deska jest asygnowana dla szerokiego grona użytkowników. Jest stosunkowo długa i obszerna co wpływa na jej stabilność. Osoby od 90-100kg wagi, nie będą miały problemu z opanowaniem deski.. My kwalifikujemy tą deską jako standardowy All Round.

Możemy jeszcze napisać, iż ciśnienie robocze wszystkich prezentowanych desek F2, to aż 15PSI, po napompowaniu deska jest twarda jak kamień,a Ty stoisz na niej jak na stole.Ważnym elementem desek F2 jest jeszcze opisana wyżej ,spora ilość Drop Stitch,dzięki którym deska jest wyjątkowo sztywna wzdłużnie co ułatwia skręcanie na desce

Wraz z deską w pakiecie dostajesz:

-komfortowy plecak do przenoszenia

-Trzy częściowe, składane wiosło wytworzone z aluminium i piórem wytwarzanym z solidnego nylonu.

-Pompkę z manometrem -dwu funkcyjną ( dzięki niej pompujesz deskę szybciej )

-Trzy stateczniki

-zestaw naprawczy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.