Menu

KLARFIT Spreestar Zestaw do wioslowania z nadmuchiwana deska SUP czarny

Cechy produktu

  • Producent KLARFIT 

Opis

Słońce świeci, woda woła, a deska SUP czeka na podbicie głównej rzeki miasta. Po nadmuchaniu paddelboarda w mgnieniu oka zmieni się on w deskę do wiosłowania na stojąco, dzięki której możesz w relaksacyjny sposób zdobywać jeziora i rzeki.

Wszystko w zestawie: deska SUP, wiosło teleskopowe, linka bezpieczeństwa, zestaw naprawczy i pompka wysokociśnieniowa – wszystko to odszuka swoje miejsce w wielkim plecaku transportowym. Wszystkie części zestawu spełniają przy tym trzy kryteria: zajmuje mało miejsca, niska waga i wielka stabilność.

Dzięki pompce wysokociśnieniowej w kilka minut nadmuchasz komory wysokoprężne PCW deski SUP. Momentalnie Spreestar umieścisz z powrotem w plecaku transportowym. Surfer SUP Spreestar jest uniwersalnym sprzętem na wyprawy.

Deska do wiosłowania na stojąco marki Klarfit jest dedykowana nawet dla osób początkujących, ponieważ jej zarys jest nad wyraz stabilny, trwały, a deska nie wywraca się. Materiał górny jest produkowany z EVA-Pad dla przyjemnego uczucia podczas wiosłowania na stojąco, jest także antypoślizgowy.

A kiedy nawet wpadniesz do wody, linka zabezpieczająca sprawi, iż deska nie odpłynie. Dzień na wodzie powoduje głód i pragnienie. Dlatego prowiant na drogę można zamocować komfortowo w sprężystych sznurkach bungee.

A dlaczego nie zaplanować wycieczki z przyjaciółmi i rodziną? Nieważne, w jakim jesteś wieku i na jakim poziomie fitness – ten sport jest asygnowany dla każdego i jest jednocześnie relaksacyjną zabawą w wolnym czasie i treningiem całego ciała niepowodującym urazów stawów.

Teleskopowe wiosło można zespolić do wzrostu osoby pływającej – trafna wysokość wiosłowania odciąża mięśnie pleców. Najmocniej relaksacyjny wariant ruchu: komplet z deską do wiosłowania na stojąco firmy Klarfit wiosłujesz ku odprężeniu i poznajesz miasta z nowej strony.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.