Moje konto
  • Protefix Higiena, aktywne tabletki czyszczące,cena za 1 listek (6 szt.) Protefix Higiena, aktywne tabletki czyszczące,cena za 1 listek (6 szt.)

Protefix Higiena, aktywne tabletki czyszczące,cena za 1 listek (6 szt.)

0 ofert z 0 sklepów

Producent QUEISSER WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Pozostałe środki dentystyczne innych firm

Informacje o produkcie

ProducentQUEISSER
Protefix Higiena, aktywne tabletki czyszczące, 66 tabl.

Opis
Tabletki czyszczące Protefix HIGIENA nie tylko dokładnie i szybko usuwają oporne osady z protezy czy aparatu ortodontycznego, ale również je dezynfekują i likwidują przykry zapach. Zaleca się dokładną dezynfekcję protezy przy pomocy tabletek czyszczących przynajmniej kilka razy w tygodniu.

Dzięki temu można chronić jamę ustną przed szkodliwymi bakteriami, będącymi źródłem stanów zapalnych i przykrego zapachu.

Działanie tabletek oparte jest na zawartości związków uwalniających wolny tlen cząsteczkowy (aktywny tlenu), który dezynfekuje protezę i usuwa ewentualne przebarwienia. Zawartość detergentów ułatwia ostateczne oczyszczenie protezy.

Stosowanie
Włożyć 1 tabletkę czyszczącą do pół szklanki letniej wody. Następnie do roztworu włożyć protezę na około 15 minut. Proteza powinna być całkowicie zanurzona. Po ok. 15 minutach wyjąć protezę i wypłukać ją dokładnie pod bieżącą wodą. Ze względów higienicznych nie jest zalecane pozostawianie protezy w wodzie na noc.

Tabletki po rozpuszczeniu w wodzie przyjmują barwę ciemno-granatową. Po czyszczeniu kolor roztworu zmienia się na jasno-niebieski. Po tym można poznać, że proces czyszczenia został zakończony.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też