Menu

Preparat do usuwania powłok polimerowych Forlux 5 l PG 510

Cechy produktu

  • Producent Forlux 

Opis

PREPARAT DO ŚCIĄGANIA ZNISZCZONYCH WARSTW POLIMEROWYCH 5 l PG 10

Gruntowne czyszczenie powierzchni PG 10

wykorzystanie:

Preparat Forlux PG 10 przeznaczony jest do gruntownego czyszczenia i usuwania starych i zniszczonych powłok woskowych, emulsyjnych i polimerowych np. Typu Forlux PP 08 albo Forlux PP 09 z podłóg przeróżnego rodzaju takich jak: PCV, malowane, lakierowane, drewniane, posadzki z lastrico, marmuru, kamienia, gresu. Pasuje jednocześnie do czyszczenia ręcznego, jak i maszynowego maszyną szorującą. Dzięki niższej wartości pH, świetnie nadaje się do podłóg wrażliwych na środki zasadowe, takich jak np. Naturalne wykładziny podłogowe rodzaju linoleum.

Sposób zastosowania:

W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 500 ml do 1000 ml preparatu na 10 litrów wody. Nanieść roztwór na czyszczoną podłogę i pozostawić na około 10 minut. Następnie szorować i zebrać brud, a także rozpuszczony polimer. Należy uważać, by nie dopuścić do zaschnięcia już rozpuszczonego wcześniej polimeru, zbierając rozpuszczony polimer na bieżąco. Przy podłogach niezwykle chłonnych należy odczekać około dwie godziny, przed nałożeniem pierwszej warstwy polimeru, tak żeby podłoga starannie odparowała. Przy myciu codziennym urządzeńą szorującą stosować rozcieńczenie 100 ml na 10 litrów wody.

pH 10,5

przystępne opakowanie:

  • 5L - PG 510

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.