Moje konto  ▾

Asystor Slim + Cellu 60 tabl.

Producent AFLOFARMPostać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

MocLekow.pl

5 opinii

AsystorSlim+Cellu- dwufazowy system odchudzania Na rano + na wieczór 60 tab.

AsystorSlim+Cellu- dwufazowy system odchudzania Na rano + na wieczór 60 tab.

… celu, warunkując w ten sposób jego funkcjonowanie. Dwufazowy system odchudzania i redukcji cellulitu Asystor Slim+Cellu dostosowany jest do dobowego rytmu funkcjonowania organizmu. Asystor Slim+Cellu wykorzystuje zmienną aktywność człowieka w ciągu całego dnia i wspomaga odchudzanie i redukcję cellulitu dostarczając odpowiednich substancji dokładnie wtedy, gdy są potrzebne. Działanie …

✓  Dostępny od ręki

31,50

Przejdź do sklepu ▸ MocLekow.pl

Hiperpharm.pl

★★★★★
215 opinii

Asystor Slim+Cellu x 30 tabl.+ 30 tabl.

✓  Dostępny od ręki

44,15

Przejdź do sklepu ▸ Hiperpharm.pl

Biała Stokrotka

★★★★★
375 opinii

Asystor Slim+Cellu 60 tabletek

Asystor Slim+Cellu 60 tabletek

… są one potrzebne, a dodatkowo swoim działaniem wspomaga redukcję cellulit. Działanie Asystor Slim+Cellu Składniki suplementu diety Asystor Slim+Cellu - w każdym momencie dnia odpowiednio do poziomu naszej aktywności - w korzystny sposób wpływają na: Rano: spalanie zapasów tłuszczu, wspomaganie przemiany węglowodanów + redukowanie cellulitu. Wieczorem: zmniejszają apetytu, …

✓  Dostępny od ręki

29,90

Przejdź do sklepu ▸ Biała Stokrotka

Efarm24

★★★★★
312 opinie

ASYSTOR SLIM CELLU 60 tabletek

ASYSTOR SLIM CELLU 60 tabletek

… się dozmniejszania wchłaniania tłuszczu i przyczynia się do eliminacji jego zapasów. Ponadtozawartość wyciągu wzmaga petabolizm wciągu dnia a opunicja figowa ogranicza wieczorny apeetyt. Dzięki temu składnikisuplementu diety Asystor Slim + Cellu, nie tylko przyczyniają się do walki zcellulitem lecz również pomagają utrzymać kontrolę wagi ciała, pozwalającej nautrzymanie zgrabnej …

Dostępność sprawdź w sklepie →

26,99

Przejdź do sklepu ▸ Efarm24

Apteka Centrum

★★★★★
8632 opinie

ASYSTOR SLIM+CELLU tabletki 60tabl.(30+30t)

ASYSTOR SLIM+CELLU tabletki 60tabl.(30+30t)

… winogron przyczynoa się do zmniejszania wchłaniania tłuszczu i przyczynia się do eliminacji jego zapasów. Ponadto zawartość wyciągu wzmaga petabolizm w ciągu dnia a opunicja figowa ogranicza wieczorny apetyt. Dzięki temu składniki suplementu diety Asystor Slim + Cellu, nie tylko przyczyniają się do walki z cellulitem lecz również pomagają utrzymać kontrolę wagi ciała, pozwalającej …

✓  Dostępny od ręki

28,99

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Centrum

APTEKAWAW.PL

285 opinii

ASYSTOR SLIM + CELLU (30 TABL.NA RANO+30 TABL.NA W

ASYSTOR SLIM + CELLU (30 TABL.NA RANO+30 TABL.NA W

✓  Dostępny od ręki

32,65

Przejdź do sklepu ▸ APTEKAWAW.PL

Tanie-Leczenie.pl

★★★★★
15439 opinii

ASYSTOR SLIM+CELLU 60 tabletek

ASYSTOR SLIM+CELLU 60 tabletek

Dostępność sprawdź w sklepie →

34,25

Przejdź do sklepu ▸ Tanie-Leczenie.pl

Informacje o produkcie

ProducentAFLOFARM
Postaćtabletki

Asystor Slim+Cellu 60 tabletek

Asystor Slim+Cellu preparat firmy Aflofar jest nowoczesnym w swojej recepturze systemem odchudzania dwufazowego do przyjmowania w postaci tabletek na rano i wieczór.

Suplement ten dostarcza organizmowi właściwych składników dokładnie w tych momentach dnia, kiedy są one potrzebne, a dodatkowo swoim działaniem wspomaga redukcję cellulit.

Działanie Asystor Slim+Cellu
Składniki suplementu diety Asystor Slim+Cellu - w każdym momencie dnia odpowiednio do poziomu naszej aktywności - w korzystny sposób wpływają na:

  • Rano: spalanie zapasów tłuszczu, wspomaganie przemiany węglowodanów + redukowanie cellulitu.
  • Wieczorem: zmniejszają apetytu, wspomagają zachodzące procesy metabolizmu oraz wspierają redukcję cellulitu.

    Dzięki zawartości kompleksu wyciągów z alg brunatnych i pestek winogron przyjmowanie preparatu istotnie zmniejsza wchłanianie tłuszczu, jak również przyczynia się do eliminacji jej zapasów.

  • Dodatkowo składniki zawarte w produkcie m.in. wyciąg z zielonej herbaty pobudzają metabolizm organizmu w ciągu dnia, a wyciąg z opuncji figowej ogranicza wieczorny apetyt.

Sposób przyjmowania i dawkowanie Asystor Slim+Cellu
1 tabl. rano (żółta), 1 tabl. wieczorem (ok.18 - niebieska).

Zaleca się spożywać podczas posiłku.

Skład tabletek Asystor Slim+Cellu

  • Tabletka RANO: Kompleks wyciągu z alg brunatnych oraz wyciągu z pestek winogron 150 mg, Wyciąg z gorzkiej pomarańczy 100 mg, L-karnityna 50 mg, Wyciąg z zielonej herbaty 100 mg, Ocet jabłkowy 80 mg, Kofeina 50 mg, Witamina B6 1,4 mg.
  • Tabletka WIECZOREM: Kompleks wyciągu z alg brunatnych oraz wyciąg z pestek winogron 70 mg, Owoc opuncji figowekj 100 mg, Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego 50 mg, Spirulina 90 mg, Wyciąg z Garcina Cambogia 200 mg, Cynk 10 mg, Chrom 40 mcg.

Opakowanie 60 tabetek

Producent: AFLOFARM

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.