Moje konto
  • Slimina Green Coffee x 30 kaps. Slimina Green Coffee x 30 kaps.

Slimina Green Coffee x 30 kaps.

4 oferty z 4 sklepów

Producent FA.LANGSTEINERPostać kapsułki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Apteka Internetowa Gemini

★★★★★
30875 opinii

Slimina Green Coffee Caps, zielona kawa, 30 kapsulek

Slimina Green Coffee Caps, zielona kawa, 30 kapsulek

… do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Wskazania: preparat wspomaga odchudzanie. Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie po głównym posiłku, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Skład: 250mg ekstraktu z zielonej kawy, 25mg ekstraktu z fasoli białej, 40mcg …

Dostępny od ręki  ✓

SLIMINA GREEN COFFEE*30 KAPS.

Suplement diety wspomagający odchudzanie w tabletkach.Zielona Kawa - zawiera kwas chlorogenowy (ACG), który bierze udział w spowalnianiu przyswajania cukrów, modyfikuje uwalnianie glukozy przez wątrobę i zapobiega magazynowaniu tłuszczu w organiźmie.

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentFA.LANGSTEINER
Postaćkapsułki

Suplement diety wspomagający odchudzanie w tabletkach.

Zielona Kawa - zawiera kwas chlorogenowy (ACG), który bierze udział w spowalnianiu przyswajania cukrów, modyfikuje uwalnianie glukozy przez wątrobę i zapobiega magazynowaniu tłuszczu w organiźmie.

Fasolamina - wpływa na utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi. Zapobiega nagłym zmianom poziomu glukozy (wzrost i spadek), które powodują uczucia głodu po jedzeniu, wspomaga odchudzanie, neutralizuje spożytą skrobię, przez co zapobiega odkładaniu sie tłuszczu.

Chrom - przyczynia sie do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Dawkowanie: 1 kapsulka dziennie po głównym posiłku, popić wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.