Moje konto
  • Slimina Green Coffee x 30 kaps. Slimina Green Coffee x 30 kaps.

Slimina Green Coffee x 30 kaps.

2 oferty z 2 sklepów

Producent FA.LANGSTEINER Postać kapsułki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
1259 opinii

Slimina Green Coffee Caps 30 kapsułek

Slimina Green Coffee Caps 30 kapsułek

… spożytą skrobię, przez co zapobiega odkładaniu sie tłuszczu. Chrom - przyczynia sie do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładnikow odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Sposob użycia: 1 kapsulka dziennie po głownym posiłku, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Skład: ekstrakt z zielonej kawy 250 mg, ekstrakt z fasoli …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ProducentFA.LANGSTEINER
Postaćkapsułki
Zielona kawa zawiera kwas chlorogenowy (ACG), który bierze udział w spowalnianiu przyswajania cukrów, modyfikuje uwalnianie glukozy przez wątrobę i zapobiega magazynowaniu tłuszczu w organizmie. Fasolamina wpływa na utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi. Zapobiega nagłym zmianom poziomu glukozy (wzrost i spadek), które powodują uczucia głodu po jedzeniu, wspomaga odchudzanie, neutralizuje spożytą skrobię, przez co zapobiega odkładaniu się tłuszczu. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
Wskazania: preparat wspomaga odchudzanie.
Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie po głównym posiłku, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Skład: 250mg ekstraktu z zielonej kawy, 25mg ekstraktu z fasoli białej, 40mcg chromu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też