Menu

Płyta do prezentacji dań z łupku

Cechy produktu

  • Producent Hendi 

Opis

Płyta łupkowa prostokątna o rozmiarach 20x10 cm. Wspaniała do serwowania przekąsek. Linia płyt łupkowych zaprojektowana przez samą naturę, która przez miliony lat kształtowała odcień i powierzchnię kamienia.

Natural charakteryzuje się oryginalnymi, nieoszlifowanymi krawędziami. Jest to seria najpełniej oddająca piękno ascetycznej struktury kamienia. Nieprzeciętnie komponuje się z organicznymi, nisko przetworzonymi daniami, takimi jak sushi, tapas czy lekkie desery.

Wszystkie produkty zostały stworzone z naturalnego kamienia i poddane ręcznej obróbce poprzez mistrzów kamieniarstwa. Atrybuty produktu: Zaimpregnowane certyfikowanym preparatem przeznaczonym do kontaktu z żywnością perfekcyjne do serwowania zimnych i gorących dań Zaleca się ograniczenie mycia w zmywarkach ze względu na ochronę koloru i powierzchni naczyń Należy impregnować olejem roślinnym

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.