Menu

Podgrzewacz do dzbanka Theo - Stelton

Cechy produktu

  • Producent Stelton 

Opis

Zespół theo dzbanek do herbaty i podgrzewacz pozostała zaprojektowana poprzez Francis cayouette dla producenta Stelton. Jedynie do potrzeb użytkowników nadają się do wykorzystania w projektowaniu artykułu firmy znaczenie – dzięki czemu zestawowi opisuje Francis cayouette jego filozofia. Na kanadyjskiej Designer zbierała międzynarodowe doświadczenia dzięki nauki i praktyki zarówno w domowej Montreal może również słwykorzystać jako w Paryżu. Następnie odbywa się z uznanieu do modelu purystyczną, użyteczne Skandynawski wzór i otworzył wyjątkowy design Studio w kolorze kopenhagen. Francis cayouette dużo skandynawskim producentem jest członkiem Towarzystwa Danish Designers i pracuje dla przedsiębiorstwa. Jego artystyczna pisma odręcznego szczególnie dobrze nadaje się do programu cenionego producenta Stelton. Do modelu Label wyróżniający się m. In. Do linii theo, do których należy ponadto dzbanek do herbaty, z podgrzewaczem jest objęty.
Do kolekcji theo bardzo prosty i ergonomiczny zaprojektowane produkty, które należą do przygotowywania i do serwowania kawy i herbaty zostały wykorzystane. We wszelkich wspólnie to wykwintny czarny, który pozostał zrealizowany konsekwentnie i równomiernie w niemal wszelkich używanych materiałów. W ten sposób można surowe oczekiwania kształcie i kolorystyce połączenie theo dzbanek do herbaty i podgrzewacz jest jednak stosowany przez obiektyw i uchwytu dzbanek do herbaty z matowego szkła. Obie są wytworzone z jasnego bambusa drewna i nie znajdują się w jednym wysmakowany kontrast w porównaniu do tiefschwarzen kamionka, jest wytworzone z do przygotowania herbaty ten poręczny stroju.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.