Menu

Apple Smart

Cechy produktu

  • Producent Apple 

Opis

Etui rodzaju plecki z dodatkową baerią asygnowane do smartfona Apple iPhone XS. Wewnętrzna wyściółka z mikrofibry w dodatku zabezpiecza urządzenie. A nadzwyczajnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, iż iPhone wspaniale leży w dłoni.

Zawias z miękkiego elastomeru ułatwia zakładanie i zdejmowanie etui. Etui Smart Battery Case jest zgodne z ładowarkami, które mają atest Qi. Możesz jednocześnie ładować swego iPhone’a i etui z baterią, żeby rozmawiać dłużej, choćby przez 37 godzin, korzystać z internetu choćby przez 20 godzin oraz jeszcze dłużej odtwarzać dźwięk i video.

Po założeniu etui Smart Battery Case poziom naładowania inteligentnej baterii wyświetla się na ekranie blokady iPhone’a i w Centrum powiadomień. Dlatego zawsze wiesz, ile energii zostało Ci do zastosowania.

Etui można ładować jeszcze szybciej za pomocą ładowarek zgodnych ze standardem USB‑PD. Obsługuje ono także akcesoria Lightning, takie jak słuchawki EarPods ze złączem Lightning (dostarczane razem z iPhonem) lub przejściówka z Lightning na cyfrowe AV (sprzedawana oddzielnie).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.