Menu

Baseus BA03 Immersive Virtual 3D | Transmiter Odbiornik dźwięku Bluetooth AUX Mini Jack 3.5mm APT-X

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Odbiornik dźwięku Bluetooth

Odbiornik dźwięku Bluetooth marki Baseus obsługuje aptX i ma moduł NFC. Zagwarantuje znakomitej jakości dźwięki 3D. Wyprodukowany z wysokiej jakości tworzyw, jest niepodatny na nieduże uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.


Na każdą okazję

Nieważne czy prowadzisz emocjonującą rozgrywkę, czy chcesz posłuchać muzyki, odbiornik dźwięku marki Baseus zapewni Ci wysokiej jakości dźwięki w każdej sytuacji. Nie sprawia żadnych szumów, ani zakłóceń. Ponadto zaimplementowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zezwala na prowadzenie rozmów telefonicznych.


genialna budowa

Odbiornik wykorzystuje najnowszą technologię Bluetooth 5.0, emituje dźwięki 3D i samoczynne parowanie z urządzeniem przenośnym. Ciesz się oryginalną jakością dźwięku dzięki technice aptX.


szybkie ładowanie

Odbiornik wystarczy podłączyć do zasilania na 15 minut, żeby móc korzystać z niego aż dwie godziny. Wszystko dzięki pojemnemu akumulatorowi 120 mAh.


automatyczne łączenie i moduł NFC

Włącz odbiornik,zbratać z nim smartfon. Podłącz słuchawki i ciesz się niesamowitej jakości dźwiękami w każdej chwili. Moduł NFC zezwala na szybkie połączenie się ze smartfonem, bez konieczności przechodzenia pełnego cyklu parowania urządzenia.


Kompaktowy

Odbiornik Bluetooth producenta Baseus jest niezwykle kompaktowy. Waży zaledwie 150 gramów, więc możesz go posiadać zawsze przy sobie. Zmieści się choćby w niepokaźnej kieszeni plecaka, czy torebki. Zastosowany klips zezwala na komfortowe zamocowanie urządzenia w dowolnym miejscu, a diody LED informują o poziomie naładowania akumulatora.


Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.