Menu

Baseus Flash Series | Kabel 3w1 USB - Micro Type-C Lightning do iPhone 5A 40W 1.2m

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

kabel USB 3w1 Baseus

przełomowy kabel marki Baseus wyposażony został w port rodzaju C. Obsługuje moc 5A/40W oraz wspiera prędkie ładowanie między innymi na telefonach, tabletach, powerbankach. Moc wyjściowa może osiągnąć choćby 40W,momentalnie i w pełni naładować telefon przy użyciu ładowarki 10V/4A. Na dodatek, wyekwipowany został w diodę LED sygnalizującą o prędkości zasilania. Zaprojektowany z myślą o przetrwaniu długiego i intensywnego używania. Jest adekwatny dla osób mających kilka urządzeń od rozmaitych producentów.


Maksymalna funkcjonalność

Ten wyjątkowy przewód firmy Baseus oferuje dużo możliwości. Posiada trzy najróżniejsze porty: Micro, Lightning i rodzaju C. Wszystkie nadają się do szybkiego ładowania rozmaitych telefonów. Całość zaoszczędzi sporo czasu i miejsca na biurku, w przeciwieństwie do trzech osobnych kabli. Jest zaskakująco nieskomplikowana do przechowywania, lecz też nie sprawi problemu w trakcie transportu dzięki swojej użyteczności. Załączony stylowy pasek na rzep usprawnia zwijanie i utrzymanie porządku


Błyskawiczne zasilanie

Nastał przełom w technice prędkiego ładowania poprzez kable 3w1. Port rodzaju C jest kompatybilny z prądem wyjściowym 5A/40W z myślą o markach Samsung, Xiaomi czy Huawei. Natomiast na porcie Lightning realne jest osiągnięcie 2.4A, mocy adekwatnej dla telefonów i tabletów iP. Micro 2A nadaje się do telefonów o systemie Android. Obsługuje prędkie ładowanie o natężeniu łącznym 3A i transmisję danych 480Mbps. Zezwala na to bardzo szybkie przenoszenie filmów, zdjęć, muzyki czy dokumentów w jednej sekundzie, bez żadnych zakłóceń.


Rezolutny system

zaimplementowany chipset sterujący automatycznie dopasowuje wymagane natężenie prądu do urządzenia, jednocześnie chroniąc je przed wszelkimi uszkodzeniami. Jest w stanie przypasować właściwą częstotliwość do 3 typów sprzętów. W ten sposób, kabel dba o smartfon i jego baterię. Wykorzystując tą udoskonaloną technikę inteligentnego ładowania, zapobiega przeładowaniu. Zapewnia także jednostajny prąd oraz pomaga przedłużyć żywotność baterii. Dzięki temu, można luźno korzystać z telefonu podczas zasilania, bez obaw o jego zniszczenie.
Trwałe wykończenie

przewód został umieszczony w materiałowym, potężnym oplocie. Jest niesamowicie trwały, a na dodatek wyjątkowo błogi w dotyku. Stworzony z myślą o rutynowym wykorzystywaniu, specjalnie wzmocniony w każdym wrażliwym na zniszczenie miejscu. Łączenie przewodu z wtyczką na dodatek zostało lepiej zabezpieczone, żeby uniknąć pękaniu. Przedmiot został wyekwipowany w diodę led, która powiadamia o prędkości ładowania. Gdy świeci na pomarańczowo, oznacza prędkie ładowanie, za to niebieski - normalne. Oprócz tego, usprawnia znalezienie go w ciemności.


Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.