Menu

Baseus Let's Go Cord | Opaska regulowana pasek sportowy do Apple Watch 3/4/5 38/40mm - 38/40 mm \ Szary / żółty

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Stylowy design, przemyślane rozwiązania

Pokaż swój nadgarstek, wykaż się oryginalnym poczuciem stylu - zamień opaskę na linki i rozpocznij tworzenie nowego unikalnego trendu w modzie.


nawet jeśli konkretnie się spocisz, nadgarstek nadal będzie wyglądać nadzwyczajnie.

kompozycja linek ulepszoną przepuszczalność powietrza, co jest wygodniejsze do noszenia i ciekawsze charakterystyczny pasek.


Wysoka jakość

wytwarzane z wysokiej jakości bawełny, które są przychylne dla skóry. Linki nie niszczą się i nie cisną. Są komfortowe choćby po nad wyraz długim czasie użytkowania.


Wysoka absorpcja wody

Dzięki postępowej konstrukcji utrzymasz swoje nadgarstki suche, a także korzystnie wyglądające w każdym momencie, wynika to z wysokiej wchłanialności wody poprzez linki.


dopasowanie według potrzeb

Specjalny system pasków pozwala na za jednym pociągnięciem dobranie długości paska. Niezależnie od grubości nadgarstka, linki zawsze będzie można zespoić.


Blokada jednym dotknięciem. Pewne mocowanie

Po delikatnym naciśnięciu bocznego przycisku można zablokować długość linek na stosownej długości, by zapobiec przypadkowemu ześlizgnięciu się urządzenia i utraty go.


Schowaj zapas linki łatwo.

Po ustawieniu długości linek można w nietrudny i praktyczny sposób przechować nadmiar w specjalnie dla tego celu zaprojektowanym miejscu, by zapobiec zabrudzeniom.


Zaprojektowany dla AP Watch linii 3/4/5

Dzięki Baseus Let"sGo możesz wymieniać zegarki bez konieczności zmiany linek. Kompatybilność z szeroką gamą zegarków Apple, możesz przejść na ulepszony model bez konieczności podmiany linek.


Metoda konstrukcji

  • Przełóż linkę bezpośrednio poprzez przeznaczone do tego miejsce w zegarku Apple.

  • Naciśnij górny przycisk, żeby odblokować możliwość regulacji linek.

  • Wyreguluj długość linki,doskonale zjednoczyć ją do Twojego nadgarstka.
  • Po regulacji naciśnij boczny przycisk, aby zablokować długość

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.