Menu

Baseus Steel Cannot | Adapter HUB USB - 3x USB3.0 RJ45 GIGABIT LAN 1000MB

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus adapter HUB zewnętrzna karta sieciowa przejściówka ze złącza USB na 3x USB 3.0 i port RJ45 (CAHUB-AH0G)

praktyczny hub z wtyczką USB i aż 4 złączami: 3x USB 3.0 oraz RJ45. Perfekcyjne akcesorium dla wszystkich cierpiących na broniczny brak portów w swych komputerach. Gadżet umożliwiający podpięcie pendrive’ów, dysków zewnętrznych i innych peryferiów gdy wszystkie złącza USB w naszym sprzęcie są już zajęte i podłączyć laptopa albo smartfona do sieci poprzez port LAN.

USB dla wszelkich!

HUB poszerza liczbę zwiąże USB w komputerze aż o 4 dodatkowe porty! Z taką ilością podłączysz do niego wszystko co zechcesz, a pewnie jeszcze trochę zostanie.

Poczuj moc USB 3.0

spomiędzy oferowanych poprzez rozdzielacz portów, 3 to złącza USB 3.0 zapewniające błyskawiczną transmisję informacji na poziomie 5 Gbps. Przeszło 10 razy szybciej od swojego poprzednika.

„Po kablu" znaczy pewnie, port RJ45

umożliwia podpięcie do komputera lub smartfona internetu „po kablu", który rozwiąże wszelkie problemy z szybkością i stabilnością połączenia. Akcesorium automatycznie dopasowuje się do szybkości łącza (10/100/1000 Mbps) i daje Ci pewność, iż nie stracisz łączności w punkcie kulminacyjnym streamowanego filmy czy wirtualnej rozgrywki.

Najwyższa sprawność

Każde złączę kontrolowane jest poprzez osobny chip zarządzający jego funkcjami. Takie rozwiązanie to gwarancja najwyższej skuteczności akcesorium niezależnie od liczby podpiętych do niego maszyn.

Lekki, niewielki i nad wyraz wytrzymały

Adapter waży około 50 gramów i ma kompaktowe rozmiary, w związku z czym jego transport jest praktycznie bezproblemowy. Na dodatek został wykonany z wysokiej jakości tworzyw (aluminium + TPE), które powodują, że naprawdę trudno jest go uszkodzić.

Jakość sygnału bez zmian

Bez przeszkód można podłączyć do rozdzielacza bezprzewodową mysz czy klawiaturę. Sygnał będzie stabilny co przy podpięciu sprzętu bezpośrednio do komputera. Możesz zapomnieć o opóźnieniach.

Specyfikacja:

  • firma: Baseus
  • Materiał: Aluminium + TPE
  • Wtyczka: USB
  • Złącza: 3x USB 3.0, RJ45
  • Złącze LAN: 1000 Mbps (max)
  • rozmiary: 8,6 cm x 2,55 cm
  • Długość kabla: 12 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.