Menu

Borofone słuchawka Bluetooth 4.2 biała

Cechy produktu

  • Producent BOROFONE 

Opis

Słuchawka bezprzewodowa firmy Borofone została zaopatrzona w najnowszej technice łącze Bluetooth 4.2.
Urządzenie pozwala na 10 godzinne słuchanie muzyki albo rozmowy telefoniczne. Akumulator można w pełni naładować w czasie 2 godzin.
Słuchawka pozwala na wygodne rozmowy bez konieczności trzymania smartfona przy uchu, co jest szczególnie przydatne dla kierowców. Gadżet jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami zaopatrzonymi w Bluetooth. Specjalnie wyprofilowana budowa pozwala na wygodne użytkowanie. Słuchawka jest wyekwipowana w silikonową i sprężystą wkładkę z pałąkiem w kształcie litery „U. Taka budowa sprawia, iż gadżet dostosowuje się do małżowiny usznej, gwarantując mocne przytwierdzenie słuchawki do ucha, niwelując ryzyko wypadnięcia słuchawki w czasie rozmowy.
pokrywa posiada przycisk, za pomocą którego można odbierać, kończyć albo zawieszać połączenie. Słuchawka zapewnia szczególnie czysty dźwięk, pozbawiony hałasów czy szumów, co pokaźnie polepsza jakość połączenia.
Urządzenie zostało wytwarzane z wysokojakościowych tworzyw, niepodatnych na uszkodzenia i pęknięcia, co jest istotne w sytuacji sprzętów przenośnych.
1. Bluetooth version: 4.2, chip: WT200
2. Battery capacity: 150mAh; charging time: about 2 hours
3. Call/music time: 10 hours
4. Standby time: 120 hours
5. Size: L60 × W16 × H26mm
6. Weight: 10g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.