Menu

Borofone słuchawka Bluetooth V4.2 czarna

Cechy produktu

  • Producent BOROFONE 

Opis

Słuchawka Bluetooth to urządzenie zezwalające na luźne prowadzenie rozmów w czasie prowadzenia samochodu czy w przypadku kiedy konieczne są wolne ręce.
marka Borofone stworzyła urządzenie wyposażone w pojemną baterię 70mAh, która pozwala na czterogodzinne prowadzenie rozmów telefonicznych lub słuchanie muzyki.
Czas czuwania wynosi 120 godzin, a ładowanie zajmuje jedynie 1,5 godziny.
Słuchawki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mającymi łączność Bluetooth.
pokrywa została wytworzona z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałych na uszkodzenia, co zagwarantuje długi czas stosowania. Sprężysta kompozycja dopasowuje się do małżowiny usznej, dlatego nie ma ryzyka, iż urządzenie się przesunie czy wypadnie podczas gwałtownych ruchów, zapewniając tym samym komfort podczas korzystania. Bezprzewodowa słuchawka jest lekka, a brak kabla znacznie upraszcza obsługę.
Słuchawka Bluetooth producenta Borofone gwarantuje idealną jakość dźwięku bez uciążliwych szumów i zakłóceń. Sparowanie gadżetu ze smartfonem nie powoduje żadnych trudności i zajmuje tylko kilka sekund.
1. Bluetooth V4.2 WT200
2. Support protocols Headset Hands-free A2DP Avrcp
3. Charging voltage DC5V; charging time: about 1.5 h
4. Battery capacity: 70mAh
5. Call/music time: 4 h; standby time 120 h
6. Size: L55 × W15 × H20mm; Weight: 9g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.