Menu

Szafa na komórki WSS 60 schowków na telefony klucz depozytor

Cechy produktu

  • Producent Malow 

Opis

seria szafek na telefony komórkowe WSS marki Malow to rozwiązanie dla miejsc, do których nie można wnosić telefonów komórkowych, a także istnieje konieczność ich bezpiecznego przechowywania. Szafki te więc są stosowane w placówkach rządowych, urzędach, czytelniach czy bibliotekach. Dzięki swojej budowie istnieje możliwość przechowywania również innych śladowych przedmiotów takich jak np. Klucze czy portfel.

Szafka na telefony komórkowe WSS 60 to metalowa szafka, która posiada sześćdziesiąt skrytek. Każda skrytka zamykana jest na oddzielny zamek ryglujący. Szafka wytworzona jest z wytrzymałej blachy oraz pomalowana została w technice proszkowej dzięki temu jest wysoce odporna na korozję. Szafkę można równocześnie postawić na ziemi jak i powiesić na ścianie dzięki specjalnym otworom montażowym.

Ze względu na obfite gabaryty artykułu prosimy o kontakt w celu wyceny dostawy.


Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty z zasady przystępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W sytuacji wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.